Додому > Новини > У Заболотцях представили «шерифа»

У Заболотцях представили «шерифа»

У вівторок, 25 травня, у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», у Заболотцях запрацювала поліцейська станція і було представлено «шерифа». Відкриття поліцейської станції стало можливим завдяки співпраці поліції Львівщини та Заболотцівської громади. Головна мета цього проєкту – створити безпечне середовища для кожного з мешканців.

Поліцейський офіцер громади – це ще один крок у реформі Національної поліції. На даний час із 73 територіальних громад Львівської області близько двох десятків громад отримали свого поліцейського офіцера. Заболотцівська громада стала дев‘ятнадцятою. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Ще у серпні 2020 року Заболотцівський сільський голова Марія Дискант разом з іншими головами ОТГ підписала меморандум про співпрацю з поліцією Львівщини. Обидві сторони виконали свої зобов’язання. Зокрема, Заболотцівська громада облаштувала робоче місце для поліцейського офіцера у сучасній будівлі ЦНАПу, за адресою вул. Шевченка, 3.

– Ми провели ремонт у приміщенні, забезпечили поліцейського обладнанням, – розповідає сільський голова Марія Дискант. – Свою частину зобов’язань міністерство внутрішніх справ також виконало, зокрема ми отримали сьогодні новий автомобіль, зброю, спеціальний підготовчий курс офіцер проходив за кошти МВС.

Службова автівка офіцера громади оснащена набором інструментів, спеціальними пилою та пристроєм для розрізання металу, ліхтарем, медаптечкою, бодікамерою, світловідбивним одягом та іншим.

Начальник відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності поліції Львівщини підполковник поліції Роман Гранківський представив поліцейського офіцера громади. Ним став Михайло Тимкевич, який ще донедавна був керівником дільничних Бродівського відділення поліції і пройшов конкурсний відбір та спеціальний підготовчий курс у Харківському національному університеті внутрішніх справ, що розробили українські та міжнародні експерти з правоохоронної діяльності.

Символічну стрічку перед входом до поліцейської станції перерізали начальник відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності поліції Львівщини підполковник поліції Роман Гранківський та голова Заболотцівської територіальної громади Марія Дискант. Чин освячення робочого місця поліцейського офіцера громади та автомобіля здійснив місцевий парох о. Ігор Балук. Священик поблагословив нового «шерифа» на успішну працю.

На території Заболотцівської територіальної громади проживає 6,7 тисячі громадян. Офіцер поліції працюватиме на кшталт групи швидкого реагування та оперативно реагуватиме на повідомлення. Мешканці довколишніх сіл відтепер матимуть змогу будь-коли звернутися за допомогою до поліцейського, адже нестиме він службу майже у цілодобовому режимі. Оцінювати діяльність поліцейського офіцера будуть самі мешканці громади.

Офіцер поліції Михайло Тимкевич налаштований оптимістично. На новій посаді продовжить забезпечувати правопорядок та оперативно реагувати на кожне звернення громадян. Але найпершим завданням для нього є профілактика правопорушень, спілкування з школярами, молоддю, адже це наше майбутнє і вони мають знати про дотримання законів і про те, яка є відповідальність у випадку їх порушення.

– Поліцейський офіцер громади нестиме службу безпосередньо у даній громаді і працюватиме, як кажуть, 24/7 щодо налагодження тут правопорядку. Головне його завдання – створення безпечного середовища для кожного жителя, – наголосив начальник відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності поліції Львівщини Роман Гранківський.

Сільський голова Марія Дискант, мешканці місцевої громади впевнені, що отримуватимуть повноцінні та професійні послуги і спільними зусиллями поліцейських та представників влади вдасться підтримувати правопорядок.

НАШ КОР.
Фото Богдана ГОЛОДКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *