Додому > Культура > У гостях – Галина Вдовиченко

У гостях – Галина Вдовиченко

У Літературній вітальні, що працює при центральній районній бібліотеці за сприяння редакції газети «Голос відродження», знову почесна гостя – журналістка, письменниця, володарка премії «Коронація слова» Галина Вдовиченко. Сюжети її книг розгортаються в українських містах, а головні герої – звичайні люди, з якими трапляються зовсім не звичайні події.

На фото: директор ЦБС району Віра Соловій та письменниця Галина Вдовиченко.

Галина Вдовиченко пише романи як для дорослих, так і для дітей. У 2008 році письменниця дебютувала з романом «Пів’яблука», що став лідером з продажу під час роботи Львівського Форуму видавців. Перший тираж книжки розійшовся упродовж місяця і до сьогодні впевнено тримається у рейтингу «книг-довгожителів».

Учасникам зустрічі було цікаво послухати, як народжується книга: ідея, персонажі, розвиток подій. Наприклад, головна героїня книги «Купальниця» – це реальна жінка і живе у Львові на вулиці Генерала Чупринки, 38. А, як показує досвід, людям до вподоби все, що створене на реальних історіях.

Найпопулярніші дитячі книги Галини Вдовиченко це: «36 і 6 котів», «Ліга непарних шкарпеток», «Чорна-чорна курка» та інші. Аби книга була яскравою та «живою», співпрацює з різними ілюстраторами. Письменниця стверджує, що «не писала б цих книжок, якби не світилися дитячі очі на наших зустрічах, де дітки просять продовження… Якось і я мала необережність пообіцяти своїй маленькій читачці написати другу частину до «36 і 6 котів», так і з’явилися «36 і 6 котів-детективів» та «36 і 6 котів-компаньйонів»…».

Галина Вдовиченко дала цінні поради студентам педколеджу, які були присутні на цій зустрічі, наголосивши, що не варто опускати руки при першій невдачі. Адже її, тепер відомий, роман «Пів’яблука» спершу навіть не пройшов у списки найкращих творів на міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова». Прихильниця її творчості – Людмила Ваховська подякувала авторці за такі життєві та гарні книги, які її надихають. Всі, кого торкнулася іскрою цікавості творчість Галини Вдовиченко, наприкінці спілкування мали змогу взяти участь у автограф-сесії та придбати її книги.

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *