Додому > Новини > У Бродівському лісництві закупили нову техніку

У Бродівському лісництві закупили нову техніку

В ДП «Бродівське лісове господарство» продовжується робота над оновленням основних засобів з метою впровадження нових, більш продуктивних та економічно ефективних машин, механізмів та обладнання.

В березні цього року придбано та впроваджено у виробництво вже четвертий на підприємстві Форвардер Амкодор 2662-01 виробництва Республіки Білорусь, обладнаний краново-маніпуляторною установкою KESLA-700 . Форвардер працюватиме в Берлинському лісництві ДП «Бродівське лісове господарство», що дасть змогу суттєво посилити та полегшити роботи в напрямку вивезення лісопродукції з заболочених та важкодоступних лісосік, а також зменшити собівартість таких робіт. Вартість придбаного Форвардера Амкодор 2662-01 склала шість мільйонів триста тридцять чотири тисячі гривень з урахуванням ПДВ

 

Для трелювання лісопродукції з заболочених ділянок також придбано і вже впроваджено у виробництво трелювальну лебідку MAXWALD A501S виробництва Австрії, яка комплектується з тракторами типу МТЗ-82. Вартість даної лебідки склала сто вісімдесят вісім тисяч гривень з врахуванням ПДВ.

Відділ лісових ресурсів, машин та технологій

Львівського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *