Додому > Актуально > У БРОДАХ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У БРОДАХ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого у Бродах вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Представники влади, громадськість, родини загиблих учасників АТО, військовослужбовці Бродівського гарнізону, школярі, студенти запалили лампадки та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Поіменно згадали і вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх полеглих на війні на сході країни та тих захисників територіальної цілісності України, які, повернувшись живими з війни, відійшли у вічність через недуги, отримані під час бойових дій.

Поминальний молебень відслужили священики УГКЦ Ярослав Царик, Андрій Семенюк, Віктор Вульчин. Звертаючись до присутніх, отець Ярослав зазначив, що тисячі українців у ті дні вийшли на вулиці столиці для того, щоб відстояти гідність нашої держави, більше сотні загинули. Вони загинули, аби ми з вами сьогодні стояли на цій площі і впевнено дивилися у майбутнє. Ми схиляємо голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя та пішов на свідому самопожертву заради вільної і незалежної України.

Голова райдержадміністрації Ігор Криськів сказав, що нашій нації довелося пережити багато жахливих подій, але сумний початок 2014 року назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем. За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об’єднав десятки тисяч українців, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. Як учасник Майдану, він поділився спогадами про молодого брідчанина, якого чекала родина з буремного Києва вже два місяці.
«Знайшовши його, я побачив в його очах втому і в той же час вогонь мужності і патріотизму, – сказав голова РДА. – Додому він їхати не захотів. Залишився там, на Майдані, зі своїми друзями і однодумцями. Слава Богу він повернуся живим…»

Завершилося віче спільним виконанням духовного гімну України «Боже великий, єдиний».
Далі голови райдерж­адміністрації, районної та міської рад Ігор Криськів, Євген Швед та Анатолій Белей відвідали могили загиб­лих та померлих учасників АТО і поклали квіти.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *