Додому > Актуально > У Бродах впроваджується муніципальний фіскальний реєстр

У Бродах впроваджується муніципальний фіскальний реєстр

У Бродах впроваджують муніципальний фіскальний проект. Місто увійшло у п’ятірку міст, де впроваджують подібні проекти. З цього приводу у міській раді провели навчання з використання програмного комплексу «Муніципальний фіскальний реєстр»
Чергова скайп-нарада з цього питання відбулася за участю заступників міського голови Романа Сподарика та Олександра Єлиневського та головного спеціаліста Руслана Горбаля. Модератором зустрічі був головний спеціаліст міськради Богдан Сторожинський. Зустріч за круглим столом у сесійній залі було проведено для представників Бродівської управляючої компанії. Під час наради Андрій Щербій, розробник муніципального фіскального реєстру, на прикладі міст Івано-Франківськ та Львів і продемонстрував присутнім практичні аспекти внесення даних щодо громадян, формування звітів, довідок, реєстрів для можливості обміну цими даними між установами та організаціями.
Надання доступу до системи, дозволить управляючій компанії створити базу даних мешканців та єдиний інформаційний простір для модернізації процедур надання адміністративних та інформаційних послуг, задоволення соціальних потреб мешканців міста, розгортання сервісів надання електронних послуг. Це дозволить сформувати довідникову службу, спростити обмін даними між установами та організаціями міста, а також полегшить процедуру отримання довідок та витягів мешканцями міста. Надання доступу до системи управляючим компаніям та ОСББ дозволить оперативно реагувати на потреби бродівчан та відслідковувати якість виконання запитів.

За матеріалами Бродівської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *