Додому > Актуально > У Бродах відкрили нове футбольне поле зі штучним покриттям

У Бродах відкрили нове футбольне поле зі штучним покриттям

13 червня , у Бродах, на Великих Фільварках, урочисто відкрили футбольне поле зі штучним покриттям. Вітаючи присутніх, міський голова Анатолій Белей зазначив, що це вже четвертий спортивний об’єкт, відкритий у Бродах. Зокрема майданчики зі штучним покриттям уже діють у СЗОШ І-ІІІ ст. №2, ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4», КП «Стадіон «Ювілейний». Це стало можливим завдяки співпраці влади, депутатів міської ради, які, як зазначив, завжди з розумінням ставляться і голосують за виділення коштів на різні об’єкти для дітей. Міський голова щиро подякував усім, хто брав участь у реалізації цього важливого для громади проекту. Зокрема голові ОДА Олегу Синютці, голові обласної ради Олександру Ганущину, народному депутату Михайлу Бондару, підрядній організації «Демчукбуд», депутату міської ради Михайлу Старику, який став, фактично, ідейним натхненником будівництва спортивного майданчика саме тут.

Михайло Старик зазначив, що це вже другий проект, який вдалося втілити в життя у цьому мікрорайоні міста, що активно розбудовується і розвивається. Тут зростає багато дітей. Депутат міськради подякував мешканцям, які долучилися і не були осторонь спорудження цього спортивного об’єкту, а також міській раді за розуміння і підтримку цієї ідеї. Він переконаний: якщо більше інвестувати у дитячий спорт, то діти виростатимуть здоровими, й можливо будуть серед них ті, хто в майбутньому здобуватиме спортивні перемоги на олімпіадах, чемпіонатах.

Начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як сказав, що на Бродівщині найбільше збудовано нових спортивних майданчиків. Незабаром спортивний об’єкт з’явиться також і в ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3». Цей проект реалізовано в рамках обласної програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки».

Від імені народного депутата Михайла Бондара привітала хлопців та дівчаток його помічник Тетяна Лісковецька і зазначила, що коли над втіленням ідеї працюють всі спільно, то отримують гарний результат.

Почесне право перерізати стрічку надали Анатолію Белею, Роману Хім’яку, Тетяні Лісковецькій та Михайлу Старику.

Чин освячення нового футбольного поля здійснив старобрідський декан о. Петро Чаплюк. Священик також подякував усім, хто був причетний до його облаштування, а особливо депутату міськради Михайлу Старику, який ніколи не стоїть осторонь потреб громади і вміє організувати мешканців для хороших справ.

Чудове свято доповнили яскраві танці учнів ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4».Згадали дитинство та спробували забити перший переможний гол міський голова Анатолій Белей, Михайло Старик та Роман Хім’як.

Закінчилося спортивне свято товариським матчем між командами юних футболістів спортивного клубу «Бобри» – «Спартак» та «Ліверпуль».

Нове міні-футбольне поле зі штучним покриттям у нашому місті – це нові можливості для занять спортом, підтримки здорового способу життя та забезпечення необхідного фізичного розвитку підростаючого покоління.

Н. ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *