Додому > Спорт > У Бродах відкрили другий спортивний майданчик

У Бродах відкрили другий спортивний майданчик

17 жовтня урочисто перерізали стрічку на відкритті спортивного майданчика зі штучним покриттям на території ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4».

Про це повідомляє Бродівська міська рада.

Подія відкриття та освячення сучасного спортивного майданчика зібрала учнів, вчителів, батьків, керівників та представників обласної та місцевої влади.

Одне з найбільших у Львівській області футбольне поле європейського взірця збудували за кошти обласного, районного та міського бюджетів.

Під час урочистостей почесні гості висловлювали найкращі побажання винуватцям свята та були відзначені грамотами. Вітаючи учасників заходу, міський голова Анатолій Белей подякував усім хто долучився до реконструкції спортивного майданчика на території школи. Побажав дітям приділяти якомога більше часу для занять спортом та фізичною культурою, адже спорт робить людей сильнішими фізично та морально, націлює на перемоги у житті.

Присутні на святі отримали безліч позитивних емоцій.

P.S Бродівська міська рада підтримала один із найбільш амбітних проектів «Реконструкція спортивного майданчика на території Бродівської ЗОШ І-ІІІст.№4». Реалізація проекту стала можливою завдяки участі школи у конкурсі ДФРР. Основною умовою участі було співфінансування із місцевих бюджетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *