Додому > Культура > Творчі перемоги ансамблю «Вишиванка»

Творчі перемоги ансамблю «Вишиванка»

У нашому районі уже 7 років успішно розвиває свою творчу діяльність ансамбль «Вишиванка» зразкової хореографічної студії народного танцю Бродівського центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом талановитих наставників М.В.Болехівської та О.І.Дутки. Нещодавно старша група колективу, а це 14 юнаків і дівчат віком 14-15 років, брала участь у ІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «SAMOCVITY», що проходив у Польському місті Перемишль. За його підсумками «Вишиванка» здобула І місце у категорії «Народна хореографія». Учасники ансамблю отримали диплом, призи та солодкі подарунки. Керівникам М.В.Болехівській та О.І.Дутці вручили подяки від організаторів за вагомий вклад у проведення Міжнародного фестивалю-конкурсу «SAMOCVITY».
Чудові враження залишилися у брідщан від фестивалю і гала-концерту. Також під час триденного перебування у Польщі учасники «Вишиванки» мали екскурсію містом Перемишль, відвідали замок у Красічині на низькому правому березі Сяну, що належить до найбільших скарбів польської ренесансної архітектури на етнічно українських землях Надсяння.

Одразу після приїзду в Україну, гастролі колективу продовжилися поїздкою на ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної та сучасної хореографії «Яблуневий цвіт – 2019» у м. Дубляни, де вони також зайняли І місце.
Керівники ансамблю «Вишиванка» висловлюють вдячність батькам юних танцюристів, працівникам і дирекції ЦДЮТ за допомогу в підготовці та організації поїздок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *