Додому > Новини > «Твоя країна» у Підкамені

«Твоя країна» у Підкамені

Коронавірус і карантинні обмеження вкотре показали, що людина потребує комунікації та подібних собі, вона мусить бути усуспільненою. Після довгої перерви, викликаної епідемією, відновився проєкт «Твоя країна» у Підкамені. Це можливість для молоді з різних куточків України відвідати Підкамінь та пізнати для себе багато нового. На цей раз 13 молодих осіб прийняла до своєї оселі місцева координаторка проєкту Надія Маціброда. Вони приїхали з різних областей України: Київської, Харківської, Чернігівської, Миколаївської, Запорізької, Хмельницької, Львівської та Івано-Франківської.

Програма візиту була досить насиченою. Тут і спільне приготування їжі, зокрема ліплення вареників, і майстер-клас жестової мови, екскурсія пам’ятними місцями Підкаменя, захід сонця біля каменя та багато чого іншого.

Такі освітньо-культурні проєкти дають можливість комунікувати молоді з різних куточків нашої великої держави, обмінюватися досвідом та ідеями, вони потрібні, аби подолати стереотипи!

Учасники цієї зустрічі у Підкамені зарядилися приємними емоціями, новими навичками та враженнями, що поступово проявлялися у дописах у мережі Фейсбук чи то Інстаграм. Кожен взяв для себе вогник молодого завзяття, який передасть далі та з якого розгориться яскраве полум’я.

Ігор Букало,
смт Підкамінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *