Додому > Новини > Ситуація залишається складною

Ситуація залишається складною

На жаль, останнім часом ситуація і у світі, і в Україні щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію залишається складною. Різке зростання захворюваності протягом останнього тижня спостерігалося і серед населення Львівщини та, зокрема, Бродівщини. На прохання редакції «Голосу відродження» детальніше про це сьогодні розповідає завідувач Бродівського міжрайонного відділу ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» В.П.ШЕВЧУК.

– Отже, Вам слово, Василю Петровичу…

– Почну із Львівщини. За останню добу березня на території Львівської області зареєстровано 1141 нових підтверджених випадків СОVID-19. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я – 270 осіб, на амбулаторному лікуванні знаходиться 2762 особи, на стаціонарному – 3218, у реанімаційному відділенні – 230, на апаратах ШВЛ – 72 особи і одужало 514 осіб. Проведено 3609 тестувань ПЛР, 1806 досліджень методом ІФА і 2258 швидкісних тестів. За весь період пандемії на території Львівської області захворіло 104811 осіб, одужало – 79625 людей. Зареєстровано 2654 летальних випадки (2,5%), проведено 408123 ПЛР тестувань.

На території Бродівщини (3 територіальні громади) за 3 місяці цього року зареєстровано 340 лабораторно підтверджених випадків СОVID-19. Померло – 14 осіб. За січень було зареєстровано 81 випадок, за лютий – 49 випадків, за березень – 210 випадків. Значний ріст захворювання відбувся у період з 16 по 31 березня – зареєстровано 154 випадки. Захворюваність зросла майже у 3 рази в порівнянні з 56 випадками за період з 1 по 15 березня ц.р.

Станом на 31 березня нинішнього року, на території Бродівської міської ТГ зареєстровано лабораторно підтверджених 172 випадки захворювання на СОVID-19, із них по місту Броди – 123 випадки. У селах Голосковичі, Берлин, Пониковиця – по 5 випадків, у Гаях Смоленських, Монастирку, Лешневі, Суховолі, Дітківцях – по 3, у Сиданівці, Гаях-Дітковецьких, Конюшкові, Гаях, Лагодові – по 2. В інших населених пунктах зареєстровано по 1 випадку (Салашка, Суходоли, Білявці, Глушин, Піски, Боратин, Пониква, Смільне).

Померло 3 осіб по Бродівській ТГ, (двоє у м. Броди, і одна у с. Монастирок).

Найбільша кількість випадків у березні, зареєстрована у м.Броди – 123, госпіталізовано – 55 осіб у заклади охорони здоров’я Львівщини. За 30-31 березня із 72 відібраних ПЛР тестів виявлено 45 позитивних.

Враховуючи те, що серед населення значно зросла кількість хворих на СОVID-19, а також доручення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 19 березня 2021 року, Бродівським міжрайонним відділом ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» з 1 квітня 2021 року введено нові послуги – проводяться дослідження швидкісними тестами на виявлення антигену SARS-Соv-2 протягом 20 хвилин (вартість дослідження 300 гривень), та тестування методом ПЛР (778 гривень). Результати ПЛР видаються українською та англійською мовами і дійсні у певні країни для виїзду за кордон. Будь-який громадянин може провести обстеження стану свого здоров’я на СОVID-19 і пересвідчитися, чи він здоровий. Проведення досліджень на базі Бродівського МРВ значно збільшить кількість тестувань і дасть змогу керівникам установ та організацій безпосередньо на підприємстві проводити обстеження на коронавірусну хворобу своїх працівників з метою уникнення виникнення спалаху у колективі небезпечної ковідної інфекції.

Звертаємо вашу увагу на обов’язкове дотримання протиепідемічних заходів, особливо там, де є скупчення людей. Бережіть себе та своїх рідних!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *