Додому > Актуально > Стартує монетизація пільг!

Стартує монетизація пільг!

З 1 жовтня 2019 року в Україні стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків і коштів, що поступатимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Потім кошти переказуватимуть на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.

Цей механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати. Йдеться, передусім, про людей літнього віку,
Пільги у готівковій формі призначатимуться усім, хто бажає, на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення, які щомісячно, до 25 числа, формуватимуть реєстри пільговиків і передаватимуть їх Мінсоцполітики. Міністерство, обробивши отримані реєстри, направить їх до Ощадбанку та переказуватиме зазначеному банку кошти для виплати монетизованих пільг.

Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх зі свого рахунку у будь-який час.

За детальнішою інформацією ви можете звертатися до Бродівського бюро правової допомоги за адресою: м.Броди вул. Щурата, буд. 8, тел.: 2-51-13, 2-51-46.

Бродівське бюро правової допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *