Додому > Культура > Справили новосілля

Справили новосілля

Недавно у Підкамені відбулася досить знакова для всіх культпрацівників і аматорів сцени нашої ОТГ подія – освячення приміщення відділу освіти та гуманітарної політики Підкамінської селищної ради. Урочистості розпочалися із Молебню до Пречистої Діви Марії, який відслужили отець-декан Підкамінського деканату УГКЦ Михайло Бакай, настоятель монастиря Походження дерева Хреста Господнього ієромонах Андрій Сологуб та священник храму ВМЧ Параскеви УАПЦ Степан Пиріг.

Начальник відділу освіти та гуманітарної політики Підкамінської селищної ради Віра Ковальчук із короваєм гостинно запросила усіх у приміщення, де за християнським звичаєм отці провели обряд освячення та поблагословили працівників відділу на плідну працю для блага громади.

Лише за кілька місяців з мінімальними вкладеннями у приміщенні колишньої поліклініки був зроблений косметичний ремонт, замінені вікна, встановлені меблі та оргтехніка – за кошти Підкамінської селищної ради та з допомогою спонсорів.

Тому хочеться подякувати нашим благодійникам – Петру Вербіцькому (агрофірма «Щедра нива»), Андрію Саході (фірма «Рустава»), Наталі Панькевич (турфірма «Арій»). Велика вдячність керівникам закладів освіти Підкамінської селищної ради, а також майстрам, які, власне, здійснювали ремонтні роботи, за їх золоті руки. Чимало доклалися до відновлення приміщення і самі працівники відділу.

Отож, спільними зусиллями працівники відділу освіти та гуманітарної політики Підкамінської селищної ради мають оновлене, зручне для роботи місце і дуже вдячні усім за надану допомогу.

Голова Підкамінської селищної ради Богдан Бутинський привітав усіх (на фото) та побажав плідної і цікавої роботи. Ця подія у нашій громаді є прикладом того, як потрібно йти вперед, не зважаючи на жодні чутки, та чого можна досягти спільною, згуртованою працею.

Ольга КОЗАК,
директор
КЗ «ЦБС Підкамінської селищної ради».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *