Додому > Новини > «Схід і Захід разом»

«Схід і Захід разом»

Під таким гаслом чотири дні поспіль гостювали учасники учнівського лісництва «Паросток» Бродівського ОЗЗСО I-III cт. №4 у чарівному Закарпатті. Освітній обмін між школами-партнерами Великі Лази – Броди – Нещеретово відбувся!

Ми спільно реалізовували проєкт «Від Заходу до Сходу збережем природу». Його мета – подолати стереотипи сприйняття, що існували між заходом і сходом України, зруйнувати суцільну недовіру один до одного, пізнати один одного для майбутньої співпраці. Основні завдання проєкту – спільна посадка «Алеї єдності», обмін досвідом роботи учнівських лісництв.

Проєкт діяв у рамках Програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінемо країну разом», що реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської і Закарпатської областей.

На території парку, де знаходиться ліцей, учасники проєкту висадили понад 350 різноманітних саджанців! Окрасою цього парку, безперечно, стануть туї, привезені дітьми з Луганщини та Бродів. У ході спільної посадки «Алеї єдності» учні придумали логотип проєкту «Схід і Захід разом» і, як сказала, директор Великолазівського ліцею В.С.Данко, «ми маємо розуміти, що наші протилежні кінці держави мають бути між собою зв’язані дружбою між нашими дітьми, між нами, між старшим і молодшим поколінням, щоб ми могли далі жити і розвиватися».

Учні та вчителі шкіл-партнерів мали змогу переглянути презентації щодо роботи Великолазівського ліцею, насолодилися виступом екобригади «Terra Karpatia», презентували свій досвід роботи в учнівському лісництві, Нещеретівці поділилися досвідом роботи у сфері сталого розвитку.

Щира подяка за позитивні емоції, за дружню атмосферу, за спільну працю, за щиру закарпатську гостинність директору Великолазівського ліцею В.С.Данко, директору Нещеретівської гімназі Т.І.Чумак, яка ініціювала зустріч на Закарпатті.

Дякуємо Ужгородському лісництву за сприяння і професійні настанови під час посадки «Алеї єдності», в також ДП «Бродівський лісгосп» за придбання посадкового матеріалу.

Наші діти провели незабутні дні на Закарпатті. Вони промайнули, як один день. Втомлені, але щасливі повернулися додому. Ми ще раз переконалися, що схід і захід України – єдині.

Л.Малік,
керівник учнівського лісництва Бродівського ОЗЗСО I-III ст. №4.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *