Додому > Новини > Ракети робили навіть дівчата…

Ракети робили навіть дівчата…

Коронавірусна криза породила чимало незнаних досі викликів у різних сферах нашого життя, і в освіті зокрема. І ми мусимо шукати шляхи подолання цих викликів. Над цим постійно працює колектив нашого позашкільного закладу Бродівського центр науково-технічної творчості учнівської молоді. У цьому навчальному році реалізуємо проєкт «Співпраця школи і позашкілля разом». Звісно, не завжди є змога учням сільської місцевості Бродівської ТГ приїхати на гуртки у Броди.

І от завдяки підтримці Данського Червоного Хреста Бродівський ЦНТТУМ організував майстер-клас з науково-технічної творчості з виготовлення моделі ракети. Його провів керівник гуртка ракетомоделювання Б.С.Варава.

Це було щось нове для школярів з Берлина, які були гостями наших гуртківців. Адже модель ракети виготовляли навіть дівчата. Їх сяючі обличчя, подив і те, що ракета, яку вони зробили, ще й літає – це було феєрично, захоплююче і цікаво…

Ми дякуємо за співпрацю директору Берлинського ЗЗСО І-ІІІ ст. М.В.Грушецькому, класному керівнику 5 класу О.М.Цабан, дітям, яких цікавить науково-технічна творчість і яким у дорослому житті згодяться навики й уміння робити щось власними руками.

Активну участь наші гуртківці взяли у другому етапі обласних змагань з авіамодельного спорту (схематичні моделі планерів і літаків).

Двічі призером обласного фотоконкурсу «Моя Україно» у старшій віковій групі (15-18 років) став юний фотолюбитель-гуртківець Тарас Стручевський. Йому присуджено друге місце у номінації «Пейзаж» за світлину «Схід сонця» і третє місце у номінації «Архітектура» за фото «Через століття» (керівник гуртка І.М.Матвєєва).

Олег КРИКАВСЬКИЙ,
директор
Бродівського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *