Додому > Спорт > Призери спортивних ігор України

Призери спортивних ігор України

Змагальна весна – 2019 для студенток-волейболісток завершилася Спортивними іграми України серед коледжів і технікумів (дівчата). Студентки Бродівського педколеджу ім. Маркіяна Шашкевича ретельно тренувалися. Адже минулого сезону у м. Вінниця вони зайняли ІІІ місце у таких змаганнях і цього року теж прагнули виступити не гірше. Дівчата вдосконалювали техніку, здобували нові навички, розучували нові комбінації. Цьогорічні змагання проводилися у м. Львів – у Технологічному коледжі і коледжі телекомунікацій.

На змаганнях було представлено 12 команд з різних куточків України, які були поділені на 3 групи. Були команди, з якими брідські студентки неодноразово зустрічалися на інших змаганнях. Всі команди були досить сильними, були також збірні України юніорських команд, кандидати у майстри спорту і майстри спорту.

Зі своєї групи наші землячки першими вийшли у півфінал. В їх групі були збірні команди Дніпропетровської, Тернопільської та Миколаївської областей, яких брідчанки перемогли з однаковим рахунком 2:0. У півфіналі вони боролися зі своїми сусідами – командою Волинської області за вихід у фінал. У безкомпромісній боротьбі з рахунком 2:1 (23:25; 25:14; 15:12), програвавши 10:5 у третій партії, дівчата все ж виграли 15:12.

У фінал вийшли майбутні педагоги з Бродів, які захищали честь Львівської області, і команда з Івано-Франківська. У боротьбі за перше місце виграла команда Івано-Франківська – Івано-Франківський коледж фізичного виховання, але наших землячок це не дуже засмутило, оскільки це була команда спеціалізованого закладу.

А честь Львівської області захищали, зокрема, студентки Бродівського педколеджу Софія Березюк, Вікторія Любера, Соломія Хрущ, Тетяна Сидоренко, Катерина Шищук, Таїсія Комзюк, Вероніка Бойко, Катерина Кобялковська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *