Додому > Актуально > ПРИЗЕРИ І ПЕРЕМОЖЦІ З БРОДІВЩИНИ

ПРИЗЕРИ І ПЕРЕМОЖЦІ З БРОДІВЩИНИ

З метою підтримки дослідницько-експериментальної діяльності учнів щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників. Здобувши перше місце в обласному етапі, учениця 11 класу Ясенівської ЗОШ І-ІІІ ст. Аліна Сінькевич була запрошена для участі у фінальному етапі конкурсу, що проходив у Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді 30 січня – 2 лютого ц.р. Юна дослідниця представляла роботу «Селекція нутрій» (керівник – вчитель біології Ясенівської ЗОШ І-ІІІ ст. Г.Я.Павлюк). Робота була достойно оцінена членами журі та здобула ІІІ місце.


А у приміщенні фізичного факультету ЛНУ ім. І.Франка відбувся обласний конкурс учнівських проектів з фізики у межах освітнього проекту «Фізика навколо нас». У конкурсі взяло участь 18 команд учнів 10-их класів закладів загальної середньої освіти області. Учні 10 класу Пониковицької ЗОШ І-ІІІ ст. Анна Кучма та Анна Дубенська здобули ІІ місце, представивши проект «Людина як об’єкт фізичних досліджень» (координатор проекту – вчитель М.В. Мелешко).


24 січня ц. р. завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми» (програми, спрямовані на профілактику труднощів у навчанні, вихованні та соціалізації, відхилень у розвитку і поведінці), що проходив у Навчально-методичному центрі психологічної служби КЗ ЛОР «Львівський інститут післядипломної педагогічної освіти». За рішенням журі конкурсу програма «Школа майбутнього першокласника», автором якої є практичний психолог ОЗ «Підкамінська ЗОШ І-ІІІ ст.» Л.В.Петринко, визнана найкращою і відправлена для участі у всеукраїнському етапі конкурсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *