Додому > Новини > Привітали медичних працівників

Привітали медичних працівників

Ще з давніх часів більше за будь-які матеріальні надбання, цінувалося здоров’я людини, адже воно є благом і щастям кожного, а професія лікаря вважається гуманною та благородною. Медичні працівники – приклад професіоналізму, мужності та жертовності. Їх називають ангелами у білих халатах. Професія медика сповнена благородної місії – служіння в ім’я інших та відданості своїй справі. Особливо це відчувається сьогодні, коли на плечі медичних працівників ліг тягар боротьби із COVID-19. Адже саме вони першими вступили у двобій зі страшною хворобою, ризикуючи власним життям та здоров’ям.

Напередодні професійного свята медиків вітали у Бродах. Заступник міського голови Ірина Олеха від імені Анатолія Белея та усіх мешканців подякувала медичним працівникам за те, що у такі складні для медицини періоди вони не зраджують своєму покликанню. Побажала міцного здоров’я, благополуччя, людського щастя.

Почесними грамотами Бродівської міської ради нагороджено Ольгу Грищук, Ольгу Нестеренко, Ірину Колос, Галину Нітефор, Надію Федунець, Оксану Ковальчук.

Помічник народного депутата України Михайла Бондара Тетяна Лісковецька передала від нього слова вітань та найщиріші побажання добра і щастя.

Вітаючи колег з професійним святом, директор КНП «Бродівська ЦМЛ» Мирослав Тимусь висловив вдячність медикам за їх чуйні серця, вірність принципам гуманізму та побажав здоров’я, наснаги, віри та благополуччя. Також він виконав ще одну важливу місію і вручив Почесну грамоту департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації та нагрудний знак за багаторічну сумлінну працю та грамоту Бродівської центральної міської лікарні з нагоди ювілейного дня народження заступнику директора з лікувальної роботи, лікарці Кукулці Оксані Григорівні.

За високий професіоналізм, принциповість, чуйність та доброзичливість, вагомі трудові здобутки на ниві охорони здоров’я Почесні грамоти Бродівської центральної міської лікарні та подарунки від ТзДВ «Галант» (кер. Ганна Приймак) вручив заступник директора Ігор Матійчук лікарям, медичним сестрам, завідувачам ФАПів, працівникам лікарні, а саме Світлані Салюк, Роману Данильчуку, Марії Сокальській, Ігорю Смалю, Ірині Кіндюк, Галині Корок, Оксані Горбатюк, Ірині Бендерській, Ганні Целюх, Ірині Королишин, Лесі Буяновській, Лесі Козак, Лесі Крук, Ользі Залещук, Олені Багалік, Тетяні Мершаловій, Марії Скарупській, Уляні Смик, Ганні Скорик, Галині Антошків, Вікторії Герун, Івану Мартинюку, Дарії Гай, Марії Бенедик, Любові Якимчук, Валерії Бай.

Молодшим медичним сестрам, працівникам КНП «Бродівська центральна міська лікарня» оголошено подяки.

Віночок музичних вітань подарував медикам народний аматорський колектив народної пісні «Криниченька».

Приємним сюрпризом для присутніх на святі став виступ Юрія Футуйми. Співак за фахом лікар-хірург, кандидат медичних наук, а також однокурсник та близький товариш Мирослава Тимуся.

Юрій Футуйма – композитор та виконавець близько 40 авторських пісень, у тому числі на медичну тематику. Від 1994 року – член асоціації естрадного мистецтва України. В жовтні 2013 йому присвоєно звання – «Заслужений артист естрадного мистецтва України».

Наш кор.
Фото В.ЧИЖИКА,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *