Додому > Культура > Прем’єра студії «Арт»

Прем’єра студії «Арт»

Музично-театральна студія «Арт» Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, якою керує викладач музики О.Ю.Чижевська, знову порадувала своїх шанувальників новою виставою, інсценізувавши ліричну драму Т.Г.Шевченка «Наймичка». Її прем‘єрний показ став своєрідним підсумком тижня української мови, що проводився в рамках відзначення 205 річниці з дня народження Кобзаря.

Цікаво, що головні ролі у цій виставі виконують лише викладачі, зокрема Л.С. Дичик (Наймичка), М.М.Гнатюк (Катря), завідувачі відділів З.О.Пелих (баба Настя), А.В.Соя (Марко), директор навчального закладу О.В.Квак (дід Трохим) та інші. Їх гра вражає щирістю, глибоким розумінням твору Тараса Шевченка, знанням народних традицій і побуту та тим талантом лицедійства, що живе в їх душах. А ще – прагненням донести до людей невмируще Шевченкове слово і красу сценічного мистецтва.
Дивовижна феєрія танцю, якою наповнили виставу учасники хореографічного колективу «Ми з Галичини» (керівник Н.В.Воляник), прекрасні пісні на слова Т.Г.Шевченка та народні у виконанні муніципального хору «Боян» (керівник Я.Д.Линів), сценічні костюми, увесь антураж і проникливий закулісний голос ніби самого Кобзаря, що читав поему «Наймичка», все заворожувало, спонукало до роздумів про жертовну материнську любов, виклики сьогодення, які доводиться долати українським жінкам, котрі хочуть кращої долі і достойного життя своїм дітям, про те ж заробітчанство, що й нині нерідко розділяє батьків і дітей в ті останні дні життя, та про те, що й через століття Тарас Шевченко близький і зрозумілий нам. І це підтвердили неодноразові овації глядачів у переповненій залі.
О.Ю.Чижевська подякувала глядачам й усім, хто допоміг у підготовці вистави і брав участь у ній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *