Додому > Новини > Представлено новообраних старост

Представлено новообраних старост

Міський голова Анатолій Белей представив старост, які раніше не працювали в органах місцевого самоврядування. Розпочали представлення зі Смільнівського старостинського округу. Представляючи старосту Анатолія Нарольського, міський голова побажав успіхів у роботі та плідної спів­праці щодо розвитку сіл Смільне та Сидинівка. Анатолій Нарольський розповів про своє бачення розвитку довіреної йому громади.

Відвідуючи Пониковицький старостинський округ міський голова зустрівся з мешканцями Пониковиці, Глушина, Ковпина, Голоскович, Косарщини, Ковпина Ставок і представив новопризначеного старосту Йосипа Галицького.

Анатолій Белей подякував за роботу сільській голові Галині Бенедик. Йосип Галицький, спілкуючись з мешканцями довіреного йому округу, зазначив, що має досвід управлінської роботи та запевнив, що відстоюватиме позицію мешканців і працюватиме з повною віддачею для того, аби села розвивалися.

Активу сільських населених пунктів Пониква, Боратин, Видра, Гаї-Суходільські, Горбалі, Липина, Переліски, Орани, Сухота, Підгір’я міський голова представив старосту Юрія Тація і побажав йому мудрості, терпіння та виваженості у вирішенні завдань, що стосуються розвитку і добробуту сільських громад. Новообраний староста та міський голова поспілкувалися з місцевими жителями про перспективи розвитку, проблеми та шляхи їх подолання. Особливу увагу селяни просили звернути на утримання шкіл, садочків, закладів культури, ФАПу і доріг.

Міський голова Анатолій Белей зазначає, що люди доброзичливо зустріли новообраних старост їхніх територій. Також він наголошує, що повноваження у старост, звичайно, обмежені, але це його помічники, які будуть доносити проблеми сільських громад. Кожен із новопредставлених старост має великий управлінський досвід і знайомі мешканцям Бродівщини. Зокрема, Юрій Тацій працював у організаціях житлово-комунального господарства області, був депутатом. Анатолій Нарольський довгий час очолював управління газового господарства. Йосип Галицький тривалий час працював в органах внутрішніх справ, а останніми роками очолював Бродівське відділення поліції.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *