Додому > Новини > Працюють стабільно і прагнуть освоювати внутрішній ринок

Працюють стабільно і прагнуть освоювати внутрішній ринок

У неділю відзначається День працівників легкої промисловості України. Яскравим представником цієї галузі на Бродівщині є ТзДВ «Галант». Цьогоріч підприємство відзначає уже 77 річницю від часу свого заснування. Що й казати – поважна дата! Підприємство переживало, як кажуть, і злети, і спади. Але увесь цей час працювали бродівські швейники без зупинок. Завдяки наполегливості, далекоглядності, професійному менеджменту керівника Ганни Іванівни Приймак, яка очолює колектив уже майже 40 років, сьогодні – це сучасне швейне підприємство з новими лініями і технологіями, що має постійні замовлення від іноземних компаній.

Отож, напередодні професійного свята вже вкотре звертаюся до генерального директора ТзДВ Ганни Іванівни ПРИЙМАК з проханням розповісти, з якими результатами зустрічають своє свято швейники, як проживають сьогодення та які мають плани на майбутнє. На свої питання отримую від неї у відповідь також досить різке запитання:

– А що про нас писати? Ми працюємо стабільно, випускаємо продукцію, платимо заробітні плати і податки.

Варто зазначити що тема податків для Ганни Іванівни особлива і болюча. Вона переконана: податки мають платити всі! Патріотизм – це не те, що на кожне свято чи урочисту подію ти вдягаєш вишиванку, а сам щось там тишком-нишком за спиною крутиш і ведеш «чорну» бухгалтерію.

На фото: Лариса Мулько – начальник виробництва і Лілія Шеремета – головний інженер ТзДВ «Галант».

– Якщо ти чесно платиш податки – ти патріот України, – наголошує Г.І.Приймак. – Якось, спілкуючись з нашими німецькими партнерами, почула від них, що найбільше вони бояться двох речей – смерті і несплати податків, бо у Німеччині за це дуже суворо карають – і не тільки великими штрафами.

Старання колективу неодноразово були високо оцінені на всеукраїнському і міжнародному рівнях, а Ганні Іванівні присвоєно почесне звання «Заслужений працівник промисловості України», вона також нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Вироби бродівських швейників відомі далеко за межами України. Працюють вони стабільно і прагнуть освоювати внутрішній ринок.

На фото: Зоряна Козодій – технолог експериментального цеху.

– День легкої промисловості ми, працівники ТзДВ «Галант», називаємо Днем швейника. Колись ми знали, що це одна з галузей, що одягає наших громадян – дітей, дорослих – і цим гордилися. Але зараз через велику наявність імпортного одягу і секондхенду, інших причин наше підприємство працює в режимі переробки, – розповідає генеральний директор. – ТзДВ «Галант» – підприємство, що має високу якість, професійний менеджмент та мобільність, є конкурентноздатним на ринку пошиття одягу для іноземних партнерів.

Добре це чи ні? Мені не подобається, що ми не шиємо для українського споживача. Але це спіткало всі підприємства швейної галузі. Позитив у тому, що майже 400 швачок забезпечені роботою. Основними нашими замовниками є Німеччина, Бельгія, Польща, Прибалтика. Сьогодні ви побували в експериментальному цеху, де конструктори і технологи проробляють нові моделі, яких більше 1 тисячі одиниць. Всі ці вироби шиються у пошивному цеху кваліфікованими швеями, на жаль, носимо їх не ми.

На фото: Оксана Романишин – конструктор-модельєр експериментального цеху.

До нашої розмови долучається головний інженер ТзДВ «Галант» Лілія Богданівна Шеремета:

– Швейне підприємство являє собою складний механізм взаємодії основних і допоміжних цехів та відділів. Виготовленню швейних виробів передують процеси підготовки моделей до запуску у виробництво та підготовки виробництва до їх виготовлення. Вони здійснюються, відповідно, в експериментальному цеху. Завдання працівників – забезпечити безперервну роботу швейного виробництва. Адже від якісної підготовки нових моделей до запуску у виробництво залежить ритмічна робота швейного цеху з виготовлення конкурентоспроможної продукції.

Запорукою успішної роботи є кадровий потенціал. Тому генеральний директор докладає багато зусиль для поліпшення умов праці і побуту членів колективу. Напередодні професійного свята Ганна Іванівна вітає всіх працівників ТзДВ «Галант» і тих, хто перебуває на заслуженому відпочинку:

– Бажаю всім доброго здоров’я – це дуже важливо бути здоровим. Тепла, добробуту, радості у ваших родинах, миру всім нам і Україні!

Н.ЗАБОКРИЦЬКА.
Фото В.ЧИЖИКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *