Додому > Новини > Положення фотоконкурсу «Виходь з хати фотографувати»

Положення фотоконкурсу «Виходь з хати фотографувати»

Фотоконкурс «Виходь з хати фотографувати»

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Фотоконкурс (далі Конкурс) організовується і проводиться редакцією бродівської газети «Голос відродження» (Організатор) за сприяння Бродівської міської ради у двох номінаціях «День Бродівської громади» та «День міста Броди». Положення визначає порядок організації Конкурсу, регулює взаємовідносини його організаторів і учасників, а також визначає цілі, завдання, терміни і умови проведення Конкурсу та участі у ньому. Це Положення опубліковано на сайті бродівської газети «Голос відродження» http://golvid.com.ua/.

ІІ. МЕТА І ЗАВДАННЯ

− Розкриття унікальності м. Броди і Бродівської громади;

− виховання у населення патріотичних почуттів і любові до рідного краю;

− популяризація об’єктів історичної та культурної спадщини;

− формування позитивного іміджу міста і його мешканців;

− стимулювання дослідницької і творчої активності громадян;

− виявлення, заохочення та поширення інформації про талановитих мешканців громади.

ІІІ. ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ

Прийом робіт на конкурс — до 1 вересня 2021 року.

Підведення підсумків конкурсу – 19 вересня 2021 року.

ІV. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

4.1. Учасником Конкурсу може стати мешканець або група мешканців Бродівської громади. Для участі у Конкурсі необхідно надати в установленому цим Положенням порядку фотороботу визначеної тематики. Кожен учасник може подати фотороботи у дві номінації.

4.2. Участь у Конкурсі добровільна і безкоштовна.

4.3. Робота може бути як індивідуальною, так і колективною.

V. УМОВИ КОНКУРСУ

5.1. На Конкурс подаються фотороботи, зняті (створені) будь-якими доступними засобами, що відповідають тематиці (назві) конкурсу;

5.2. Заявки на участь у Конкурсі необхідно надіслати на електрону адресу golos-vidrodjenia@ukr.net до 1 вересня 2021 року (однією особою може бути представлено не більше 3 фотографій) або на сторінку газети у мережі Facebook. Заявки повинні включати:

– заповнений офіційний бланк заявки (приклад);

– фотографію/ї у цифровому вигляді;

– у темі листа вказати «Фотоконкурс».

5.3. Заявка на участь у Конкурсі складається за встановленою формою, згідно зі зразком заповнення анкети учасника. Заявка є документом, необхідним для включення робіт до списку конкурсантів. Роботи, надані без заявки, до участі у конкурсі не допускаються;

5.4. Учасник, який подає заявку для участі у Конкурсі, погоджується з його умовами.

5.5. На Конкурс не допускаються фотороботи, запозичені з інших джерел (фото-хостинги, соціальні мережі тощо);

5.6. На Конкурс не приймаються фото-роботи рекламного характеру, що принижують гідність і почуття інших людей, що не укладаються у тематику Конкурсу, а також фотороботи, що включають у будь-якій формі заклики до насильства, інформацію, що збуджує соціальну, расову, національну чи релігійну ненависть і ворожнечу. До участі у конкурсі не допускаються фотороботи, на яких зображені гасла, знаки, символіка тощо політичних партій, а також спиртні та тютюнові вироби.

5.7. Всі фотографії, що надсилаються на Конкурс, повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати таким вимогам:

  • цифровий знімок: файл у форматі JPEG, не менше, ніж 2400×3600 пікселів;
  • колаж і комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

5.8. Якщо учасники конкурсу не володіють технічними можливостями для відправки робіт, то у терміни їх прийому на конкурс надають свої фотороботи на будь-якому доступному носії за адресою: м. Броди, вул. Юридика, 17, 2 поверх, редакція газети «Голос відродження».

5.9. Робота має бути подана не пізніше оголошеного терміну до 1 вересня 2021 року.

VI.ВИМОГИ ДО ФОТОРОБІТ

6.1. Сюжети фоторобіт мають будуватися за такими темами:

  • номінація «День Бродівської громади» – архітектура, інфраструктура та природа Бродівської громади
  • номінація «День міста Броди» – архітектура, інфраструктура та природа Бродів.

6.2. У випадку навмисного або ненавмисного порушення вимог даного Положення будь-яким учасником конкурсу, організатор залишає за собою право виключити такого учасника з участі у конкурсі.

VІІ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

7.1. Переможці визначаються у два етапи:

1 етап – відбір робіт журі для онлайн-голосування;

2 етап – онлайн-голосування, що буде проходити з 10 по 17 вересня 2021 року на офіційній сторінці в Facebook бродівської газети «Голос відродження».

7.2. Роботи, що набрали більшу кількість голосів у кожній номінації, займуть 1, 2, 3 місця відповідно, отримають цінні подарунки та пам’ятні дипломи.

7.3. Заохочувальним стимулом для учасників конкурсу також стане поширення інформації про осіб, які брали у ньому участь.

7.4. Результати конкурсу є остаточними і оскарженню не підлягають.

VІІІ. АВТОРСЬКІ ПРАВА

8.1. Відповідальність за дотримання виняткових і авторських прав на роботу несе учасник.

8.2. Учасник гарантує наявність у нього виняткових авторських прав на представлену на Конкурс роботу.

8.3. Надаючи свою роботу на участь у Конкурсі, учасник автоматично дає право організаторам Конкурсу на використання і поширення наданого матеріалу (розміщення в мережі інтернет, телепрограмах, участь у творчих проєктах, публікації в ЗМІ, подальше тиражування і т.д.);

8.4. Надання робіт на Конкурс з боку учасника та використання і поширення наданого авторського матеріалу з боку організатора здійснюється на безоплатній основі.

8.5. Учасники Конкурсу дають свою згоду на обробку своїх персональних даних (прізвище, ім’я, по-батькові, адреси електронної пошти та інших персональних даних, викладених учасником Конкурсу);

Надані на Конкурс фотороботи не рецензуються і не повертаються. Звіт учаснику Конкурсу про подальше використання та поширення організатором представлених на Конкурс матеріалів не передбачений. Надані на Конкурс фотороботи будуть використані для популяризації Бродівської громади.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Всі питання щодо Конкурсу надсилати на ел.адресу: golos-vidrodjenia@ukr.net або Facebook-сторінку бродівської газети «Голос відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *