Додому > Новини > Подружжя продовжило справу батьків

Подружжя продовжило справу батьків

У неділю своє професійне свято відзначатимуть працівники торгівлі. Торгівля – одна з найбільших галузей економіки країни – як за кількістю зайнятих у ній людей, так і за обсягом діяльності та внеску в загальний економічний потенціал. А від чіткої, організованої та ефективної роботи торгівельних закладів, професіоналізму, тактовності, чуйності продавців залежить і настрій людини. Подружжя підприємців Іванна та Володимир Довбети з 2007 року ведуть і розвивають свій торгівельний бізнес. Іванна закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Володимир має юридичну і фінансову освіту, переїхав після одруження зі Львова на Бродівщину. Тут молоде подружжя продовжило справу батьків Валентини і Ярослава Ковальчуків – стали розвивати свою торгівельну мережу у сільських населених пунктах. Судячи з того, що навіть у Бродах я почула схвальні відгуки від покупців та відвідувачів, – їм це вдається.

На фото: (зліва направо) Анастасія Салій, Володимир та Іванна Довбети, Андрій Касянчук.

Їх магазини успішно працюють у Білявцях, Лешневі, Корсові, Митниці і тут завжди людно. А все тому, що сільські жителі мають можливість придбати у цих торгівельних закладах якісні м’ясні, молочні та інші продукти, овочі, фрукти. І асортимент продукції у сільському магазині приємно дивує. У приміщеннях – скрізь порядок, чистенько, акуратна викладка товарів – все, як у хорошої господині.

– За потреби у нас товар підлягає обміну, – розповідає Володимир. – Ми не затираємо цінники, дати придатності, не продаємо залежалого товару. Якщо виходить термін споживання – ми знімаємо товар з полиць, хоча іноді для нас це й не вигідно. Потрібно працювати в першу чергу для людей. Зі всіма ми відкриті і щирі.

У підприємців є свої «торгівельні принципи». Оскільки деякі їх магазини розташовані недалеко від школи, то тютюнові вироби на полиці не виставляються, щоб не спокушати малолітніх. Крім того, у їхніх торгівельних точках не продають на розлив алкоголь, хоча й мають ліцензію, й спиртні напої не відпускають у борг, тобто «на список».

Звичайно, торгівля – це дуже нелегка справа. Але подружжя підтримує один одного і відчуває постійну підтримку від рідних – мами Іванни – Валентини з Корсова, батьків Володимира – Ірини та Йосифа, які мешкають у Львові, а також сина Владислава.

Наприкінці минулого року у Бродах, на вулиці Чупринки,4, підприємці Довбети відкрили ще й салон-магазин «Dream Дім». Тут можна знайти на будь-який смак тюлі, штори, постільну білизну, ковдри дорослі і дитячі, подушки, скатертини, рушники, пледи, килими, лінолеум, карнизи тощо. Також за індивідуальним замовленням можна пошити тюлі, штори, оверложити килими, доріжки.

– Свого часу ми з дружиною стояли перед вибором – залишатися тут чи їхати за кордон шукати щастя, – розповідає Володимир. – Дякую Богові за те, що ми залишилися на Україні і зуміли себе тут реалізувати.

Н.ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *