Додому > Актуально > Планові знеструмлення у Бродівському районі у період 25-29 листопада

Планові знеструмлення у Бродівському районі у період 25-29 листопада

Як повідомила прес-служба ПрАТ “Львівобленерго”, у зв’язку із ремонтом електромереж з 25 до 29 листопада мешканці деяких сіл Бродівського району та Бродів залишаться без світла.

25 листопада

з 9 до 17 год. буде тимчасово припинено послуги з електропостачання споживачам у Бродах: вул. Грушевського, вул. Хроновича, вул. Л. Українки, вул. Коновальця, дитсадок №9.

з 9 до 17 год. буде тимчасово припинено послуги з електропостачання споживачам у с. Паликорови, с. Пониковиця, с .Косарщина, с. Ражнів, с. Руда-Брідська, с. Марцини, с. Липник: всі вулиці.

26 листопада

з 9 до 17 год. буде тимчасово припинено послуги з електропостачання споживачам у Бродах: вул. Веста, вул. Сонячна, вул. Руська.

з 9 до 17 год. буде тимчасово припинено послуги з електропостачання споживачам у с. Паликорови, с. Пониковиця, с. Косарщина, с. Ражнів, с. Руда-Брідська, с. Марцини, с. Липник: всі вулиці.

27 листопада

з 9 до 17 год. буде тимчасово припинено послуги з електропостачання споживачам у с. Голубиця, с. Лугове: всі вулиці.

з 9 до 17 год. буде тимчасово припинено послуги з електропостачання споживачам у Бродах: вул. Весела, вул. Стуса, вул. Вірменська, ощадбанк.

з 10 до 3 год. буде тимчасово припинено послуги з електропостачання споживачам у Бродах: вул.Щурата.

з 10 до 3 год. буде тимчасово припинено послуги з електропостачання споживачам у с. Ражнів, с. Руда-Брідська, с. Марцини, с. Липник: всі вулиці.

28 листопада

з 10 до 3 год. буде тимчасово припинено послуги з електропостачання споживачам у с. Лагодів: всі вулиці.

29 листопада

з 10 до 3 год. буде тимчасово припинено послуги з електропостачання споживачам у с. Накваша, с. Ражнів, с. Руда-Брідська, с. Марцини, с. Липник: всі вулиці.

з 10 до 3 год. буде тимчасово припинено послуги з електропостачання споживачам у Бродах: вул. І. Богуна, вул. Чупринки, вул. Шептицького, вул. І. Франка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *