Додому > Новини > Підсумки передплатного конкурсу підведено – призи розіграно

Підсумки передплатного конкурсу підведено – призи розіграно

Під час передплатної кампанії на газету «Голос відродження» на 2021 рік, редакція часопису інформувала своїх читачів, шанувальників, розповсюджувачів та громаду Брідщини про проведення конкурсу серед тих, хто передплатить наш «Голос…» одразу на весь 2021 рік. У середу було підведено підсумки цього конкурсу і проведено розіграш призів серед тих передплатників, які надіслали або принесли у редакцію квитанції про річну передплату нашої газети на 2021 рік. Він відбувся у кабінеті головного редактора Надії Забокрицької у присутності всіх членів редакційного колективу.

Надія Забокрицька висловила подяку всім передплатникам, читачам, дописувачам і шанувальникам «Голосу відродження» за те, що підтримують часопис і читають його.

– Особливу вдячність висловлюю народному депутату Михайлу Бондару, міському голові Анатолію Белею та депутатам Бродівської міської ради, директору ТзДВ «Галант» Ганні Приймак, адміністрації Бродівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), колективу Бродівської школи естетичного виховання, розповсюджувачам Галині Янюк та Ірині Цигульській. Щиро дякую і нашому спонсору Василю Петрусю, завдяки якому переможець і учасники конкурсу отримають пам’ятні призи, – сказала Надія Забокрицька.

А обрати переможця цього передплатного конкурсу допомогла маленька Сніжанка, яка витягла з кошика передплатних документів квитанцію на річну передплату «Голосу відродження» на 2021 рік читача Н.Яремчук (Броди, вул. Кропивницького, 7). Головний приз – картину з сонячним каменем – бурштином та календар на 2021 рік можна отримати у редакції.

Ми також запрошуємо усіх інших учасників розіграшу завітати у редакцію і отримати заохочувальні призи. Це, зокрема, Д.Герасимович і О.Савіцька з Лучківців, Г.Романюк з Гаїв-Дітковецьких, М.Недільська з Королівки та мешканці м. Броди А.Петрусь, С.Зварич, А.Задорожна, М.Питльований, І.Безпалько, Л.Веклич.

Вітаємо вас усіх, шановні друзі, і нагадуємо ще раз, що призи чекають вас усіх у редакції «Голосу відродження». Будемо раді бачити вас, бо, як влучно наголосила головний редактор Надія Забокрицька, у багатьох сферах нашого життя кращим з кращих присвоюють звання «Заслужений». Дуже хочеться, щоб було і таке почесне визнання як «Заслужений передплатник» – ви усі його достойні за те, що розумієте роль засобів масової інформації у нашому житті, любите свою місцеву газету і підтримуєте її.

Отож, часу не гайте. «Голос відродження» передплачуйте і читайте. Передплата на «Голос відродження» продовжується протягом року і не закінчується ніколи. Читаючи «Голос відродження», ви будете в курсі подій, що відбуваються на Брідщині, в територіальних громадах і у новому, Золочівському районі.

Передплату можна оформити у поштових відділеннях, безпосередньо у листонош, а також у редакції «Голосу відродження» на вул. Юридика, 17.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *