Додому > Спорт > Підкамінь увірвався в лідерську гонку

Підкамінь увірвався в лідерську гонку

Відео та текстовий огляд гри

У матчі шостого туру футболісти Підкаменя грали на виїзді в Попівцях. Ця гра була справжнім дербі. І перемогти у Попівцях не так легко. Гості приїхали у піднесеному настрої, адже у попередніх двох іграх перемогли Наквашу та Поникву. І в разі перемоги могли наблизитись до лідируючої групи.

Перший тайм

Перша половина гри пройшла за відчутної переваги гостей. Хороші моменти мали Юрій Гром‘як, Юрій Вихор. Удар Гром‘яка в ближній кут відбив кіпер гостей, а Вихор не зміг влучно пробити. Футболісти з Попівців свої моменти мали зі стандартів, але удар зі штрафного та декілька кутових небезпеки для захисту гостей особливої не становив. На 37 хвилині рахунок було відкрито. Юрій Вихор прицільно пробив з 24 метрів і м‘яч опустився за спиною Орловського і затріпотів у сітці воріт. Перший тайм так і закінчився.

Другий тайм

Початок другого тайму став повністю протилежний першому. Попівці великими силами атакували і створили чимало моментів в основному з кутових та аутів. А через вузьке поле, аути майже прирівнювалися до кутових. В одному з них нападник господарів пробив головою, але Андрій Дудчак зміг відбити м‘яч з кута воріт. Господарі мали ще два небезпечних штрафних і гол, як то кажуть, назрівав. Після подачі кутового м’яч залишився у штрафному і після кількох пасів гравець суперників вийшов віч-на-віч з кіпером Підкаменя і пробив . М‘яч від стійки відлетів за лінію воріт. 1-1. Уже за дві хвилини гості мали ідеальний шанс знову вийти вперед завдяки заробленому пенальті. Але удар у Юрія Гром’яка не вийшов і переможцем у цій дуелі вийшов кіпер господарів. Пішла дуже відкрита гра. Перемогти могла будь-яка команда. Все йшло до голу. Хто заб’є той переможе. Полегшив завдання Підкаменьським футболістам нападник Попівців, який грубо збив Гука, отримавши жовту картку, яка виявилася в його пасиві другою і залишив свою команду в меншості. Гості полетіли великими силами виривати перемогу і створили для цього декілька небезпечних моментів. Гром’як перекинув кіпера , але разом з ним і ворота. Вихор головою випередив Орловського і м’яч пройшов біля стійки. Голом пахло в повітрі і він настав. За сім хвилин до кінця зустрічі джокер Олега Кривіцького Юрій Гончарук після подачі з кутового Юрія Вихора (в активі якого гол плюс пас) вдало підставив ногу і арбітр зафіксував гол! Футболісти з Попівців намагалися врятувати очко у цьому матчі але в доданий час пропустили контратаку. Юрій Вихор вийшов один-на-один і в штрафному його грубо збив захисник. І хоч рефері не призначив очевидний пенальті гості не сильно засмутилися, адже за мить прозвучав фінальний свисток, який сповістив про перемогу гостей 2-1! Це вже третя перемога підряд Підкаменських футболістів і після шести турів у їх активі аж 12 очок! Наступний матч Підкаменьчани проведуть проти діючих чемпіонів ФК «Гаї Дітковецькі»!