Додому > Спорт > Підкамінь продовжує перемагати!

Підкамінь продовжує перемагати!

Відео та текстовий огляд гри

На третій день Великодня у Підкамені відбулось свято футболу. Проходив перенесений матч другого туру, у якому підкаменські футболісти приймали Поникву. Підкаменю не вдалося зібрати основний склад тому стартовий склад команди виглядав наступним чином: Андрій Дудчак, Богдан Гавришко, Данило Маланчин, Петро Сусла, Петро Околіта, Владислав Семчишин, Юрій Гром‘як, Володимир Гук, Ярослав Остапчук, Юрій Вихор та Юрій Кутира.

Перший тайм

Перші хвилини відбулись за повної ігрової та територіальної переваги господарів. Атака за атакою швидко увінчалася успіхом. Удар Юрія Вихора після передачі Гром’яка у дальній кут, зрикошетивши від гравця суперника затрепотів у сітці воріт. І все йшло до другого голу , але численні моменти того ж Вихора, Гром‘яка, Остапчука та Гука не досягли цілі. Суперник зміг організувати момент один-в-один з воротарем, але вчасний вихід Андрія Дудчака відвів його команду від неприємності. Атакувавши великими силами, часом, здавалося, що на полі є лише одна команда, але після передач Данила Маланчина та Влада Семчишина гравці групи атаки не змогли реалізувати свої моменти. Футболісти з Підкаменя втратили пильність і гравець Поникви, скориставшиць цим, зрівняв рахунок. Роман Бенедик вдало пробив і перший тайм закінчився 1-1.

Другий тайм

У другій половині гри, взагалі, все стало дуже неприємно для гравців Підкаменя, адже непотрібний фол у «карному» майданчику зробив Петро Околіта, і Бенедик з одинадцятиметрової позначки зробив дубль. 1-2 і йде 56-а хвилина гри, полегшив ситуацію Юрій Гончарук, який вийшовши в перерві на заміну, невідпорним ударом в дальній кут воріт, низом, зрівняв рахунок у матчі, а собі зробив подарунок на День народження! 2-2.

Господарі побігли виривати перемогу . Гарно пробивав Дмитро Цюман, але удар заблокували захисники. А потім Данило Маланчин сфолив на Бенедику і останній руками штовхнув Данила, а він відповів так само. Арбітр матчу показав справедливо обидвом гравцям по жовтій картці, але для Романа Бенедика це була друга і він побачив перед собою червоне світло. Пізніше за фол у штрафному на Гром’яку, Підкаменці вийшли вперед з пенальті (реалізував одинадцятиметровий сам потерпілий). Потім хороший момент мав Олег Кривіцький, але в останню мить захисник вибив м’яч і момент було втрачено. Поставив крапку в матчі Ярослав Остапчук, чий потужний удар був надскладною задачею для кіпера гостей. Отож, заслужена перемога, місцевих футболістів 4-2!

Варто зазначити, що це вже друга поспіль перемога Підкаменьських хлопців. Після п’яти матчів у команди пристойних 9 очок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *