Додому > Спорт > Перші закордонні збори «Богуна» були переможними

Перші закордонні збори «Богуна» були переможними

З 25 до 27 липня у Польському м. Кохліце футбольний клуб «Богун» проводив перші у своїй історії закордонні збори. Простоявши п’ять годин на кордоні, на трьох автомобілях наша команда подолала 800 км майже до німецького кордону. Поїхали більшість гравців основного складу «Богуна»: Андрій Дудчак, Андрій Мураха, Роман Баб’як, Дмитро Дробик, Василь Демчук, Володимир Козира, Руслан Козовий, Богдан Нагірняк, а також двоє юнаків Олег Кучинський та Денис Вихрист і тренер Ігор Коцюк. У Польщі до нас приєдналися наші вихованці Роман Сурмай та Олег Власік. Поселилися ми у пансіонаті, де самі готували їжу.

День перший


Відбулася міжнародна товариська гра проти команди «Іскра» з Кохліце. Склад «Богуна» у цій грі: Андрій Мураха (Андрій Дудчак, 46), Роман Баб’як, Дмитро Дробик, Василь Демчук, Володимир Козира, Руслан Козовий, Богдан Нагірняк, Роман Сурмай, Олег Власік, Денис Вихрист та Олег Кучинський. Господарі спочатку виглядали переконливіше і Василь Демчук тричі підстрахував воротаря від неминучих голів. Польські футболісти грали через короткий пас. Натомість наші футболісти грали через діагональні передачі на Руслана Козового та крайніх півзахисників. Першими відзначилися господарі, технічно розібравшись з нашим захистом. У нас не використали моменти Василь Демчук, Богдан Нагірняк головою та Руслан Козовий (удар через себе).

У другому таймі господарі подвоїли перевагу. Не реалізувавши вихід один-на-один, гравець «Іскри» дограв до кінця і з другої спроби подвоїв перевагу своєї команди. Після цього настав час «Богуна». Адаптація потроху пройшла і спочатку Дмитро Дробик з пенальті не переграв кіпера, але на добиванні скоротив рахунок. Пізніше Руслан Козовий зрівняв рахунок у матчі. Небезпечний момент мав Володимир Козира, але віддав на партнера і момент втратився, а наш кіпер «потягнув» м’яч з дальнього кута і перевів його в стійку. Та вирішальне слово було саме за українцями. Руслан Козовий забив свій другий гол у матчі і вирвав для нас важливу міжнародну виїзну перемогу 3-2!

Після гри – спільна вечеря з польськими колегами. Обмін вимпелом та шарфом. Панувала справжня дружня атмосфера.

День другий

Цього дня відбулася поїздка в місто Любін, де грає команда екстра-класу «Заглембє». Ми попали у їхню академію, що налічує мінімум 12 стандартних полів, а також стадіон на 12000 місць. Побачили тренування кількох груп під керівництвом голландських та хорватських тренерів. Нам зробили екскурсію академією, стадіоном, показали тренажерний зал, масажну кімнату, роздягальні господарів, кімнату суддів, музей клубу. Ми дали там прес-конференцію і повернулися до пансіонату. Ввечері на нас чекало професійне тренування від польського тренера пана Сташека, який за допомогою планшета і різноманітних датчиків давав вправи на мислення і швидкість, а результат кожного футболіста виводив на екран.

Ввечері подивилися фільм, як зароджувалася місцева команда, як вони робили свій стадіон і яких успіхів досягли. І все це знову за дружньою вечерею.

День третій


На ранковому тренуванні головний тренер з техніки академії «Заглембє» вчив футболістів різноманітних фінтів Криштіану Роналду та інших футболістів. З першого разу не вдалося повторити нікому, а для наших футболістів також була організована екскурсія у міста Легніца та Вроцлав.


ФК «Богун» висловлює щиру подяку ФК «Іскра» Кохліце за теплий прийом нашої команди, а також депутату Бродівської міської ради Олегу Казмірчуку, який на волонтерських засадах поїхав власним транспортом з командою.
Сподіваюся, що це не останні закордонні збори «Богуна»!

А. ДУДЧАК,
президент ФК «Богун».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *