Додому > Актуально > Перемога юних футболістів

Перемога юних футболістів

Вже четвертий рік поспіль футбольна команда «Карітас» Броди взяла участь у Всеукраїнських юнацьких змаганнях з вуличного футболу «Кубок Карітасу», що відбулися 1 червня у Києві. «Кубок Карітасу» – це унікальний чемпіонат з вуличного футболу, що об’єднує дітей незалежно від рівня підготовки, статі чи соціального статусу. У командах – і хлопці, і дівчата, більшість з яких – із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Спільно тренуючись у команді, вони вчаться не лише гри у футбол, а й спілкуватися, підтримувати і допомагати одне одному, розвивати вольові якості.

Цьогорічні змагання проходили на футбольному полі НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського за сприяння Асоціації випусників НТУУ «КПІ». Для участі у чемпіонаті приїхали команди з Києва, Хмельницького, Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Бродів, Кам’янського, Краматорська.
У результаті напруженої боротьби до фіналу вийшли команди «Голкіпер» із Запоріжжя та «Карітас» Броди. Під час фінального поєдинку жодна з команд не змогла відкрити рахунок, тому доля кубку вирішувалася під час серії пенальті. Перемогу здобули учасники команди «Карітас» Броди, друге місце посіла команда «Голкіпер» (Запоріжжя), а третє дісталося команді «Мрія» (Київ).

Ще однією приємною новиною стало те, що голкіпер нашої команди «Карітас» Броди Олександр Феськов був визнаний кращим гравцем у своїй номінації. До речі, це вже друга перемога команди «Карітас» Броди у цьому чемпіонаті. У 2017 року вона змагалася у фіналі з командою Кремінна (Луганська область) і виборола перемогу.
Радість перемоги по праву розділили зі своїми вихованцями тренери команди Сергій Кобялковський та Юрій Сурмай, які значну частину свого вільного часу присвячують підготовці юних футболістів.

Тож сподіваємося, що гравці нашої команди будуть і в майбутньому тримати таку високу планку і здобудуть ще багато як спортивних, так і особистих перемог.

О.БОБКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *