Додому > Актуально > Особи 45+ можуть отримати ваучер на навчання у Бродівській філії ЛОЦЗ

Особи 45+ можуть отримати ваучер на навчання у Бродівській філії ЛОЦЗ

У 2019 році продовжується програма служби зай­нятості щодо підтримання конкурентоспроможності громадян на ринку праці шляхом видачі ваучерів для осіб вікової категорії 45+, які мають 15 років страхового стажу. Програма діє в межах коштів, виділених на її підтримку Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, – інформує Бродівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості.

На підставі ваучера здійснюється перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності (згідно Постанови Кабінету Міністрів №207від 20.03.2013р.).

Навчання проводиться за професіями: тракторист будь-якої категорії; кухар; кондитер; столяр будівельний; бджоляр; та за спеціальностями медсестринство, комп’ютерні технології, тощо.

Вартість ваучера встановлюється у межах вартості навчання, але не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (з 1 січня 2019 року – 19 210 грн). Ваучер видається одноразово. Якщо вартість навчання перевищує вартість ваучера, особа або роботодавець можуть оплатити різницю.

Право на отримання ваучера мають: особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення ними пенсійного віку; особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку зі скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я до досягнення ними встановленого пенсійного віку і за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію; особи, звільнені з військової служби після участі в АТО, з числа інвалідів до отримання права на пенсію; внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності роботи.

Для отримання ваучера необхідно звернутися до Бродівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *