Додому > Новини > ОСББ може бути успішним!

ОСББ може бути успішним!

Як зробити свою буденність кращою, кожного дня бачити світлий та чистий під’їзд, а з вікна споглядати за веселими дітьми на гарних гойдалках? Думаю, сьогодні все можливо – головне, не нарікати на владу, сусідів, а самому почати діяти…

У Бродах є багато прикладів різних за рівнем ефективності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Рівнятися є на кого. Це, зокрема, ОСББ «Патріот» (вул. Степана Бандери, буд. 66, 68, 70) та «Злагода» (буд. 72, 74). Молодий голова правління (працює лише рік) Володимир Ступак розповів, що його мета – зробити найкращий двір у Бродах та цим мотивувати до добрих змін інших жителів міста.

– Щоб робити зміни, не потрібно багато людей. Декілька разів на тиждень 10-15 активних мешканців будинків збираються у дворі і працюють . Ми викорчовували старі дерева, встановлювали і розфарбовували нові плотики , поставили тенісний стіл, а один з активістів навіть зробив мангал своїми руками … Для облаштування паркомісць замовили послуги трактористів. Але загалом – все реалізуємо своїми силами, – говорить він.

Задумів і прагнень багато… Після закінчення карантину жителі будинків планують зробити ремонт у своїх під’їздах, замінити внутрішньо-будинкові мережі, установити нові смітники. А найбільша мрія голови ОСББ – утеплити будинки за допомогою Державного Фонду Енергоефективності, який буде відшкодовувати кошти після виконання робіт. І для релаксу – організувати святковий захід у дворі.

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *