Додому > Освіта > Онлайн-табір з вивчення американської жестової мови

Онлайн-табір з вивчення американської жестової мови

З 15 по 24 березня учні Підкамінської спеціальної школи брали участь у інклюзивному онлайн-таборі з вивчення американської жестової мови, організованому Київським фаховим коледжем прикладних наук та Коледжем Санта Фе (Флорида, США) у рамках реалізації гранту «Міжнародний ресурс з вивчення ASL/УЖМ».

Проєкт охопив більше 1000 людей з порушенням слуху і чуючих, різного віку і професій, та об’єднав однодумців з України, США, Республіки Польща, Королівства Швеції та Республіки Еквадор. Базовий курс був розроблений на основі програм з вивчення української жестової мови, що була створена колективом авторів Академії педагогічних наук, Інституту соціальної педагогіки, Лабораторії жестової мови, Українського товариства глухих, зокрема, С. Кульбідою, І. Чепчиною, Н. Адамюк, Н. Іванюшевою.

Суть проєкту полягає у вивченні американської та української жестових мов. Школярі отримали доступ до навчальних відеокурсів і надалі можуть продовжувати безкоштовно користуватися ними як у комплексі, так і за окремими темами. Організували роботу та забезпечили належний рівень навчання вчитель української жестової мови Г.І.Шаповал та педагог-організатор М.А.Рарок.

Учні виявили неабияке зацікавлення, адже проєкт відкриває нові перспективи перед молоддю, розширює освітні можливості та є чудовим способом безбар’єрного спілкування. Після завершення навчання школярі отримали сертифікати, масу незабутніх вражень та корисний досвід у вивченні іноземної жестової мови.

НАШ КОР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *