Додому > Новини > Очільник області зустрівся з редакторами районних ЗМІ

Очільник області зустрівся з редакторами районних ЗМІ

25 лютого відбулося розширене засідання секретаріату Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України, у якому взяв участь голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

На фото: голова ЛОДА Максим Козицький та голова ЛОО НСЖУ Ярослав Климович.

Зустріч голови ОДА з головними редакторами районних засобів масової інформації розпочалася з приємних моментів. Максим Козицький привітав голову ЛОО НСЖУ Ярослава Климовича, який цього дня святкував ювілейний день народження. У свою чергу від журналістів Львівщини Ярослав Климович також привітав Максима Козицького з нагоди дня народження, який він відзначав 19 лютого, та подарував йому книгу «Крізь роки і долі. Львівська журналістика у фактах, коментарях, світлинах…» та ікону Пресвятої Богородиці, написану львівською художницею, відомою журналісткою Лесею Котюк.

Ярослав Климович також зазначив, що Львівська обласна організація Національної спілки журналістів України – одна з найбільших в Україні і нараховує більше тисячі спілчан.

Звертаючись до головних редакторів Максим Козицький зазначив: «Ви маєте величезну владу, ви доносите людям правду, дякую, що якісно робите свою справу та інформуєте мешканців про важливі події та проблеми».

Також голова облдержадміністрації наголосив на важливості співпраці ЗМІ та влади на місцях і необхідності висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування у місцевих засобах масової інформації, укладенні угод з редакціями про співпрацю. Адже в умовах російсько-української війни Україна має захищати свій інформаційний простір.

Присутні акцентували увагу на фінансовій підтримці локальних ЗМІ та розвитку FM-мовлення. Окрім того порушили проблему скорочення поштових відділень в населених пунктах, що призводить до несвоєчасної доставки газет за передплатою.

На фото: під час засідання секретаріату ЛОО НСЖУ.

Під час зустрічі було поінформовано, що 24 лютого для друкованих ЗМІ стартував обласний конкурс журналістики «Четверта влада». Конкурс має на меті популяризацію та розвиток регіональної преси, розвиток громадянського та інформаційного суспільства, підтримку свободи слова, створення сприятливих та змагальних умов для покращення розвитку газет.

Окрім того, редактори задали очільнику області актуальні запитання щодо збереження лісового фонду, реорганізації вугільної галузі, розвитку альтернативної енергетики, формування команди у Львівській ОДА, співпраці з політичними силами.

Також члени секретаріату обласної організації Національної спілки журналістів звернулися до очільника області з проханням про сприяння у виданні книги про Героїв російсько-української війни з Львівщини.

Загалом зустріч була цікавою і продуктивною. Журналісти говорили про наболіле і були почуті.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *