Додому > Новини > Обійми дітей знімають будь-яку втому…

Обійми дітей знімають будь-яку втому…

Як бути багатодітною мамою, вести успішний бізнес та мати час на свої жіночі примхи? Хтось відповість – неможливо, комусь потрібні 25 годин на добу, а для декого сім’я і кар’єра – це непоєднувані речі. Але всі ці твердження успішно розвінчує 41-річна бродівчанка Вікторія Кульчицька-Дашинич. Вона –красива та успішна жінка, дружина, мама чотирьох дітей і приватний нотаріус.

…У її кабінеті висить розклад додаткових занять дітей, а на столі – багато папок з документами.

– Жодного дня я не була у декреті. Одразу після народження першої дитини відкрила свій нотаріальний кабінет у рідних Бродах…, – розповідає пані Вікторія. Її команда – це 5 найдорожчих людей: чоловік Іван, з яким майже 20 років у шлюбі, сини – 18-річний Ілля і 12-річний Данило, та дві донечки – 8-річна Варвара і 4-річна Глафіра.

– Думаю, кожна багатодітна мама може написати підручник з психології дітей, – сміючись продовжує жінка, – адже наші діти такі різні. Одне – вперте і його криком чи погрозами «не візьмеш», інше – емоційне, все сприймає близько до серця… Без індивідуального підходу тут не обійтися. Коли народила первістка, то читала багато літератури про виховання дітей, але всіх не виховаєш «по книжці», тільки одна порада з усіх цих книжок є універсальною – не реагувати на дитячу істерику.

Найстарший син – Ілля вчиться на першому курсі Києво-Могилянської академії на факультеті міжнародних відносин. Хлопець ще з шкільних років допомагав мамі – купав молодшу сестричку, годував її молочною сумішшю. Розподіл обов’язків між дружиною і чоловіком, підтримка дітей скріплює сім’ю Кульчицьких.

– Мій чоловік кожного ранку готує сніданок дітям та, коли не було карантину, відвозив їх до школи, тому я можу відпочити на пів годинки довше. Але ввечері лягаю найпізніше, бо прибираю за усіма. Так само з домашніми завданнями – я вчу з дітьми гуманітарні предмети, а тато – точні науки, – говорить багатодітна мама.

Жінка розповідає, що, як і у всіх сім’ях, її діти сперечаються між собою, але коли приходить час «розбору польотів» вони завжди захищають одне одного. Пані Вікторія юрист і вдома діє «юридична справедливість» – смаколики завжди порівну діляться між усіма.

– Я привчаю своїх дітей до самостійності. Варвара любить зі мною готувати, мити посуд – їй це подобається. Мої дівчата креативні – займаються рукоділлям, експериментують з моєю косметикою, переодягаються у казкових фей, – розповідає В. Кульчицька­-Дашинич.

Незважаючи на шалений ритм життя, багатодітна мама знаходить час на заняття йогою, фітнесом і східними танцями. Зустрічі з подругами ніхто не відміняв – у цьому випадку на допомогу по догляду за дітьми завжди приходить чоловік або бабуся. Влітку сім’я завжди ділиться – хтось їде на море, хтось на дачу до бабусі, а інші – у дитячий табір. А на вихідних повним складом виїжджають на прогулянку до древнього Львова.

– Можливість побути наодинці з собою або з чоловіком випадає дуже рідко. Коли приходжу втомлена з роботи і немає сил ні на що, дитячі обійми знімають усю втому. Це найкращий антидепресант і ліки від емоційного вигорання, – з посмішкою стверджує пані Вікторія.

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *