Додому > Новини > Нестандартне свято для дітей

Нестандартне свято для дітей

Років 15 тому я з нетерпінням чекала першого дня літа, щоб розмалювати головну площу міста. Пам’ятаю, як чимало дітей із щирими посмішками і кольоровими крейдами у руках фантазували над своїми малюнками. Хоч 2020 рік все змінив, БФ «Карітас»-Броди організував свято до Дня захисту дітей онлайн.

Керівник центру для дітей і сімей «Сто талантів» Любов Сітка розповідає, що карантин – не перешкода для дитячих радощів. «Ми організували справжнє онлайн свято… 38 бродівчан взяли участь у мистецькому конкурсі, надсилаючи фото своїх творчих робіт на електронну пошту. У цьому конкурсі не було ніяких рамок – кожен проявляв свою фантазію, як хотів. Також відвідувачі цього центру надсилали свої сімейні фото для онлайн естафети «Обіймаючи, дарую щастя». Призи отримали усі учасники завдяки бродівським партнерам та благодійникам», – говорить жінка.

Родзинкою цього дня були онлайн зустрічі з відомими людьми, організовані Карітас-Україна. Підлітки з різних міст країни, зокрема й Бродів, мали змогу віртуально поспілкуватися з режисером та актором Ахтемом Сеїнтаблаєвим (на фото) і співаком Ivan Navi. Зірки поділилися спогадами про своє дитинство, історіями свого успіху, дали відповіді на запитання, які цікавили дітей.

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *