Додому > Новини > Несправжній бій зі справжніми емоціями

Несправжній бій зі справжніми емоціями

Спортивна чи небезпечно-екстремальна гра?
Що таке пейнтбол?

Про пейнтбол сьогодні, напевно, чув кожен – цей різновид активного відпочинку стає все більш популярним у наші дні. Пейнтбол є командною спортивно-технічною грою з використанням спеціальних пневматичних пристроїв, що стріляють різнокольоровими желатиновими кульками, заповненими спеціальною фарбою. Гра є абсолютно демократичною. Єдине обмеження – вік учасників. Для дітей шкільного віку краще організовувати окремі команди.

На фото: любителі гри пейнтбол – учні БерлинськоЇ ЗОШ.

Вести «бойові» дії можна як на свіжому повітрі – в лісі, на обладнаному майданчику– так і у спеціально підібраних приміщеннях, якими можуть бути приміщення незавершеного будівництва або ж новобуди, де можна організувати штурм і оборону. Залежно від сценарію, гравці діляться на команди, позначаючи себе певним кольором (адже у захисних костюмах і масках всі виглядають однаково), і, після сигналу починається гра. Учасник, в якого потрапляє кулька і залишає слід від фарби від напарника або противника, у будь-яку точку, в тому числі в зброю, вибуває з гри. Основна мета — влучити в якомога більшу кількість супротивників і захопити їхню базу.

Жителі Бродівської громади теж можуть розважитися у такій захоплюючій грі. Адже у нас є для цього дві локації – територія колишнього табору «Юність» (в напрямку до Лагодова), а також у селі Берлин. Обидві території облаштував молодий та енергійний «фанат» цього виду розваг Ярослав Романець з Берлина. Він розповів, що гра є цілком безпечною, проте коли желатинова кулька влучить у незахищені ділянки тіла – тоді відчуття не дуже приємні. «Протягом останніх років пейнтбол на Бродівщині набуває все більшої популярності. Маємо по 2-3 гри в тиждень, приїжджають чоловічі і жіночі команди з інших районів й областей», – додає Ярослав Романець. Детальніше про умови гри можна ознайомитися на сторінці фейсбук «Пейнтбол Броди, ПК – Берлин».

Отож взувайте зручне взуття, одягайте спортивний одяг і з хорошим настроєм проводьте час на свіжому повітрі.

В. Пісецька,
студентка Краківської Академії ім. А.Ф.Моджевського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *