Додому > Новини > НЕ ЗАБУВАЙМО, ЩО ВІЙНА ТРИВАЄ!

НЕ ЗАБУВАЙМО, ЩО ВІЙНА ТРИВАЄ!

Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе підтримку тих, хто потребує допомоги. У нашій країні йде війна і українські захисники все ще потребують підтримки. І волонтери продовжують надавати армії гуманітарну допомогу. Постійно організовує відправку вантажів військовослужбовцям, які знаходяться у зоні ООС команда волонтера Василя Дерка. Наприкінці серпня, вже вкотре, він разом з друзями волонтерами з волинської спілки ветеранів Афганістану відправив речі, що потребують наші захисники на східному фронті, які зібрали небайдужі бродівчани (на фото внизу).

Під час святкування 30-річчя Незалежності України командування військової частини нагородило Василя Дерка грамотою за плідну співпрацю, значну допомогу та підтримку військовослужбовців в/ч А0998 у проведенні операції об’єднаних сил, особистий внесок у розвиток Збройних Сил України та зміцнення обороноздатності держави. Вручаючи грамоту, заступниця міського голови Ірина Олеха подякувала волонтеру за титанічну працю, що він докладає, готуючись до кожної волонтерської поїздки.

Василь Дерко зі своєю командою планують наступну поїздку до наших воїнів на схід перед Днем захисника України і оголошують збір необхідних речей. Вони звертаються з проханням допомогти у придбанні монітора, ноутбука, лямок для нош, медичних нош (2 шт.), лямок медичних спеціальних (ш/ч) (2 шт), противірусних, заспокійливих, обезболюючих медичних преваючої і охолоджуючої мазі, вушних і очних капель; шприців 2,5-10 куб., пульсометра, АМБУ мішків (багаторазових), ножиць універсальних, гелевих пов’язок при опіках, засобів гігієни (пральний порошок, шампунь, туалетний папір, вологі серветки), ковдр (б/у) на підлогу, мішків звичайних, шин на колеса для УАЗ-469 215/ 90R15C (4 шт.), теплих шкарпеток, дощовиків, робочих рукавиць, гумових чобіт, солодощів, домашньої консервації, лопат, сокир, цвяхів, клейонки, чаю, кави тощо.

Також волонтери просять підтримати їх фінансово для придбання пального для здійснення поїздки. Збір триває до 8 жовтня.

Не забуваймо, що війна триває! Контактні телефони: 0662042736, 0639320195.

В’ячеслав ЧИЖИК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *