Додому > Новини > «Навчайся! Створюй! Мотивуй!»

«Навчайся! Створюй! Мотивуй!»

Напевно, це була найпоширеніша фраза серед молоді протягом цього тижня. Проте, це не просто фраза, а гасло і назва обласного проекту Львівського молодіжного клубу (ЛМК).
Недавно відбувся навчальний тренінг, організований ЛМК та підтриманий U-Report, Українською Академією Лідерства та львівським обласним Учнівським Парламентом. Керівником цього цікавого проекту був учасник ЛОУП Даня Шевчук.

В актовій залі відділу освіти РДА зібралися старшокласники та студенти. До речі, Броди були першим містом у списку міст Львівської області, до яких ще згодом завітає проект НСМ. Вони мали змогу послухати виступи лекторів на різні теми. Проте найактуальнішим стало обговорення активного волонтерства. Молодь змогла ближче познайомитися із цим видом громадської діяльності і дізнатися про усі її аспекти. Також учні отримали поради щодо створення активної команди і спільного втілення власних проектів у реальність. Лектори відповіли також на численні запитання присутніх.

Таким чином учасники тренінгу дізналися багато нової інформації, почули про досвід різних людей у численних сферах діяльності. Зацікавила нас лекція про вплив соціальних мереж на наше життя, і тепер реальною оцінкою соцмереж є той факт, що їхні плюси й справді переважають над недоліками, оскільки соцмережі – зручні платформи для поширення корисної інформації.

Присутні не тільки слухали лекції і набиралися досвіду, але й змогли отримати маленькі подарунки, а дехто, навіть, взявши участь у розіграші, й цінні призи-сувеніри, які щоденно нагадуватимуть про захоплюючий проект «Навчайся! Створюй! Мотивуй!». Щоправда, найважливішими подарунками для учасників Бродівського МУП стали емоції, враження та, звісно, натхнення для подолання нових вершин, які ще вчора здавалися нереальними, а тепер вони – цілком можливі. І я з впевненістю можу сказати: «Ми готові змінювати світ!».

Е.Рогоцька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *