Додому > Освіта > Навчання без кордонів і ноутбук у дарунок

Навчання без кордонів і ноутбук у дарунок

Торік ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4» був учасником проєкту міжнародної програми «Навчання без кордонів». Мета цієї програми – залучення педагогічного досвіду, ознайомлення з методикою і системою викладання у школах країн Європи.

І хоч проєкт тривав лише два місяці (вересень-жовтень), але молоді вчителі німецької мови Старобрідської школи М.В.Цар та М.В.Чернецька, які брали у ньому участь, отримали корисний позитивний досвід від спілкування з колегами з Німеччини, Литви та Естонії і практичні навики організації\ освітнього процесу за допомогою ІКТ.

– Координаторами і учасниками проєкту були вчителі німецької мови Бродівської гімназії імені Івана Труша І.В.Гончар, Г.І.Басок та Т.В.Стриковська, – розповіла вчителька німецької мови ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4» М.В.Цар. – Організатори проєкту Катерина Харитич (Німеччина) і Андрій Дудчак (Україна) запропонували нам дуже цікаву і насичену програму, зокрема онлайн спілкування, семінари, тренінг «Працюємо 10 пальцями» та ін. Вдячні їм за це! І приємно, що ноутбук нам вручав наш земляк Андрій Дудчак.

За плідну співпрацю та виконання всіх умов проєкту його організатори подарували вчителям німецької мови нашого ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» ноутбук, що стане доцільним доповненням до матеріальної бази кабінету іноземних мов та забезпечить можливість ефективного використання набутих знань.
Г.ПЕТРУСЬ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *