Додому > Новини > На Бродівщині селяни прогнали чиновників ОДА та інвесторів норкової ферми

На Бродівщині селяни прогнали чиновників ОДА та інвесторів норкової ферми

27 листопада на сесії Язлівчицької сільської ради Бродівського району Львівської області місцеві жителі виступили проти спорудження норкової ферми поблизу їхніх домівок.

Під час громадських слухань місцеві жителі не пустили до Народного дому чиновників Львівської облдержадміністрації, зокрема директора департаменту екології і природних ресурсів Руслана Гречаника, т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Людмилу Гончаренко та інвесторів

Про це повідомила депутат Бродівської райради з Лешнівського округу Ганна Матлай.

У сусідньому селі Лешневі під час громадських слухань місцеві жителі не пустили до Народного дому чиновників Львівської облдержадміністрації, зокрема директора департаменту екології і природних ресурсів Руслана Гречаника, т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Людмилу Гончаренко та інвесторів, які приїхали агітувати селян за розміщення поблизу їхніх домівок норкової ферми. Активісти тримали в руках плакат “Україна – не вигрібна яма” та скандували “Геть з Лешнева!”.

Як повідомила громадська активістка Ольга Сапожник, представники громади прийшли на сесію Язлівчицької сільської ради зі зверненням та численними підписами селян. Однак сільський голова Михайло Фещук не взяв їхнє звернення до уваги, також він проігнорував ініціативу двох депутатів ухвалити рішення про заборону розміщення звіроферм.

Нагадаємо, у Бродівському районі планується розмістити хутрову норкову ферму. Місцеві громади заявили про свій спротив цій ініціативи, аргументуючи це тим, що таке виробництво дуже шкідливе для довкілля і здоров’я людей.

Громади кількох сіл, поблизу яких мали відкрити хутрові ферми, зібрали понад три тисячі підписів за заборону такого виробництва. Листи з підписами скеровано в Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Депутати Бродівської райради ухвалили звернення до Верховної Ради України, Міністерства екології та природних ресурсів України щодо екологічної загрози від розміщення норкових ферм в Бродівському районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *