Додому > Культура > Місто Броди відібрали для участі у програмі «U-LEAD з Європою»

Місто Броди відібрали для участі у програмі «U-LEAD з Європою»

Місто Броди було відібране для участі у програмі «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Про це повідомили у Бродівській міській раді

У Бродах працювала робоча група регіональних представників програми «U-Lead з Європою», котрі відвідали місто з метою перевірити приміщення Центру надання адміністративних послуг та сформувати технічне завдання із зобов’язаннями влади та програми. На даний час місто є кандидатом на участь в Програмі, після виконання зобов’язань, згідно вимог U-Lead та підписання технічних завдань, місто Броди стане учасником.

У сесійній залі Бродівської міської ради регіональний спеціаліст Ігор Бригілевич та регіональний координатор напряму покращення якості надання адміністративних послуг для населення програми «U-LEAD з Європою» Роман Матвійчук провели нараду-семінар та відеопрезентацію. Підсумком зустрічі стали пропозиції регіональних представників програми щодо розвитку ЦНАПу.

Участь у програмі «U-LEAD з Європою» підвищить доступність та якість надання адміністративних послуг жителям міста і району, зазначили у міськраді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *