Додому > Культура > Місія творча і відповідальна

Місія творча і відповідальна

Сферу культури нерідко називають серцем і мозком держави. І справді у культ­працівників дуже відповідальна місія. Вони не тільки дарують нам добрий настрій, радість від спілкування з мистецтвом. Культура як галузь суспільного життя формує світоглядні переконання, духовні і національні цінності, патріотичні і громадянські основи державотворення, що дуже важливо для України в нинішніх умовах, коли російський агресор загрожує її незалежності, цілісності і мирному майбутньому.

І як не складно нині працівникам культосвітніх закладів району працювати в умовах фінансової нестабільності, карантинних вимог, пов’язаних з епідемією COVID–19, вони намагаються не здавати своїх лідерських позицій в обласному рейтингу.

Бродівщина одна з перших в області ще у лютому, до карантину, пройшла чергову переатестацію на присвоєння звань «Народний», «Зразковий» у Бродівському РНД. Звання «Народний» підтвердили аматорський ансамбль народної пісні «Криниченька» (кер. Н.Ковальчук), аматорський вокальний ансамбль «Гармонія душі» (М.-М.Пишна), аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Січовик» (М.Добрянський), аматорський ансамбль пісні і музики «Діброва» (Я.Шишка), аматорський ансамбль народної музики «Гоп зі смиком» (С.Мілютенко), аматорський художньо-просвітницький колектив «Благовіст» (В.Тесля), аматорський театр «Пошук» (М.Ковалів), а звання «Зразковий» – аматорський художньо-просвітницький колектив «Забавлянка» (кер. М. Ковалів). Звання «Зразковий» також присвоєно двом колективам: аматорському хореографічному ансамблю «Джерельце» Бродівського РНД при Бродівській ШЕВ (кер. О. Гром’як) та аматорському дитячому хору «Передзвін» Бродівського РНД при Підкамінській школі мистецтв (Г.Клок).

Під час карантину усі колективи працювали дистанційно, свою роботу висвітлювали у соцмережах. Підготовка методичних матеріалів по жанрах, поновлення картотек, методичні рекомендації та поради для працівників без фахової підготовки, розробки та написання сценаріїв до пам’ятних дат і подій – над цим творчо працювали методисти РНД М.Накапелюх, А.Чихут, В.Пишна, В.Людвік, провідний методист О.Мусій.

Чимало талановитих творчих і добросовісних культпрацівників є у сільських закладах культури. Це В.Цап, завідувач Народного дому і бібліотеки-філії с. Лучківці, директори Народних домів О.Мацюк (с.Пониковиця), Н.Климок (с.Лешнів), Г.Чаплій (с.Накваша), Н.Білик (с.Корсів), В.Гнівошевський (с.Комарівка), В.Бойко (с.Черниця), С.Ангеляшик (с.Конюшків), І.Степанюк (с.Суходоли), Р.Колодзінська (с.Станіславчик), завідувачі НД С.Пізнюк (с.Пеняки), О.Гук (с.Нем,яч), Г.Саваринська (с.Клекотів), Н.Вагнер (с.Дубє). Їх місія – творча і відповідальна і це надихає на працю усіх, хто обрав професію культ­працівника.

Г.ПЕТРУСЬ.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *