Додому > Новини > МЕДИКИ В УМОВАХ ВОЄННОГО С ТАНУ

МЕДИКИ В УМОВАХ ВОЄННОГО С ТАНУ

Вночі, 24 лютого, Росія відкрито розпочала повномасштабну війну проти України, атакувавши Київ та інші міста. Російські окупаційні війська завдають ракетних ударів по житлових будинках і об’єктах інфраструктури. Там, де ворог не в змозі захопити міста, бере їх в облогу і нищить мирне населення не тільки градами та смерчами, але й голодом і холодом. Українці стійко тримають оборону і дають відсіч окупантам.

Як працює в умовах воєнного стану в Україні КНП «Бродівська центральна міська лікарня»? За словами директора Мирослава Тимуся, бродівські медики працюють 24/7, відповідно до вимог особливого періоду.

– Через обставини у країні ми тимчасово не проводимо планової госпіталізації пацієнтів, надаємо допомогу ургентним хворим, – розповідає Мирослав Ярославович. – Якщо виникне потреба у госпіталізації військових чи постраждалих від збройної агресії, наша лікарня і медики готові приймати та надавати всю необхідну допомогу. КНП «Бродівська ЦМЛ» забезпечена медикаментами – кровозупинними, знеболювальними, перев’язувальними матеріалами та іншими. Хочу подякувати всім, хто нам допомагає, особливо нашим друзям з Польщі, Німеччини, Чехії, Іспанії. Разом ми переможемо ворога!

У поліклінічному відділенні Бродівської лікарні у кабінеті щеплень можна отримати щеплення від ковіду або бустерну дозу.

З 10 березня у приміщенні жіночої консультації продовжується вакцинація вакцинами Pfizer і CoronaVac.

– Ми стоїмо на сторожі здоров’я мешканців Бродівської громади. В Україні війна, але ми не можемо забувати і про таку небезпечну хворобу як коронавірус, – наголошує директор КНП «Бродівська ЦМЛ». – Показники цієї недуги зменшилися. Але хворі ще звертаються за допомогою. Відправляємо їх на амбулаторне лікування. Є поодинокі випадки, коли госпіталізуємо у спеціалізовані відділення. За період з 24 лютого до 9 березня у 10 хворих згідно тестів ПЛР підтвердився COVID-19.

Надають бродівські медики і психологічну підтримку. Люди налякані війною, отримали стреси, переживають паніку – у цих ситуаціях їм на допомогу приходять лікарі-невропатологи.

НАШ КОР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *