Додому > Новини > ЛЮДИ ЧЕКАЮТЬ НА ДОПОМОГУ

ЛЮДИ ЧЕКАЮТЬ НА ДОПОМОГУ

Благодійна організація «Карітас-Броди» реалізовує проєкт «Первинне реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022». У рамках проєкту здійснюється доставка гуманітарного вантажу для потребуючих від м. Броди до м. Київ, ГО «Рух «Збережи ФОП».

Доставку вантажу здійснює Микола Калініченко. Зустрілася з ним, коли своїм завантаженим бусом він вже збирався виїздити з подвір’я фонду і тримав курс на Київ, бо там на допомогу чекали потребуючі люди і наші захисники.

Не стрималася і поцікавилася, чи не страшно вирушати у таку неспокійну подорож і що його спонукає до такої діяльності. Микола відповів мені також запитанням, а хлопцям на передовій чи жінкам з дітьми у підвалах не страшно? Ми маємо їх підтримати.

Родом волонтер з м. Гребінка, що на Полтавщині. Навчався у Київському політехнічному університеті. Так і залишився у столиці. Працював. Одружився і зараз виховує вже трійко дітей. Це розмірене життя порушив 24 лютого оскаженілий ворог, коли обстріляв Київ та інші українські міста. Відвіз дружину і дітей у безпечне місце, а сам став волонтерити.

Цього разу в офісі «Карітас-Броди» волонтер зустрівся з Ігорем Дацьком, який відповідає за логістику в фонді, та сестрою Партенією Куць зі згромадження ССНДМ, яка є волонтером в організації «Карітас-Броди» (на фото). Сестра Партенія здійснює служіння в патріаршій курії УГКЦ у м.Києві.

– По дорозі завжди заїжджаю до Бродів, у БФ «Карітас-Броди», – розповідає Микола. – Забираю те, що вони тут підготували для потребуючих. Мене чекають люди з допомогою, а це найбільше мотивує щоразу вантажити бус необхідними речами і вирушати у волонтерську дорогу.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *