Додому > Актуально > ЛЕЛЕКИ ПРИНЕСЛИ НЕМОВЛЯ У НОВИЙ БРОДІВСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

ЛЕЛЕКИ ПРИНЕСЛИ НЕМОВЛЯ У НОВИЙ БРОДІВСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

У нещодавно відкритому після реконструкції пологовому відділенні Бродівської ЦРЛ з’явився на світ перший малюк. Це хлопчик, який народився, у вівторок, 19 лютого. У щасливих батьків Любові і Миколи Сервилів з Накваші народився здоровий синочок вагою 3 кілограми 850 грамів і зростом 54 сантиметри. Тато відразу зазначає, що дуже добре, що у Бродах нарешті уже є пологове відділення. Адже за дружину хвилювався протягом усієї вагітності. Коли прийшов час народжувати, не потрібно було шукати лікарню по інших містах. А мама каже, що тут дуже хороший і турботливий персонал.

Акушер-гінеколог, лікар вищої категорії Лілія Лящук, яка приймала пологи у породіллі, розповідає:

– Дитинка народилася доношеною. Пологи були дещо ускладненими, відбувалися у сімейному пологовому залі. Працювала бригада медиків у складі акушера-гінеколога, лікаря неонатолога, акушерки, дитячої медсестри, молодшого медичного персоналу. Лікарі працювали згідно протоколів надання медичної допомоги МОЗ України. Завдяки зусиллям медиків немовля і породілля перебувають у задовільному стані. У перший же день хлопчик був прикладений до грудей і зараз він виключно на грудному вигодовуванні, знаходиться у палаті разом з мамою.

Звістка про народження першого малюка була настільки очікуваною і приємною, що миттєво облетіла не тільки місто Броди, а й район і дісталася до області. Свої вітання щасливим мамі й тату надіслав і голова обласної ради Олександр Ганущин, який нещодавно урочисто відкривав пологовий будинок.
Завідувач пологового відділення Лариса Стецюк говорить:

– П’ять років стояла ця будівля пусткою. Остання породілля звідси пішла 17 лютого 2014 року. Отож, ми раді, що нарешті тут залунав дитячий крик. Звичайно, попереду ще багато роботи. Необхідно досконало освоїти нове обладнання. Але радісно від того, що у Бродах вже народжуються діти.

Медики також зазначають, що те, що першим тут народився хлопчик, – це гарний знак.
Учора, у день виписки, маму з малюком прийшли привітати голова райдерж­адміністрації Ігор Криськів, міський голова Анатолій Белей, головний лікар Іван Бец. Вони зазначили, що цієї події у Бродах давно вже всі чекали та побажали і батькам, і новонародженому здоров’я, мирного неба, щасливої і гарної долі. Крім того, керівники району і міста побажали успішної праці медикам, щоби народжувати у Бродах було престижно.

 

Привітали родину Сервилів з народження сина та вручили перше свідоцтво про народження у пологовому відділенні Бродівської лікарні заступник начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області Оксана Куманська- Нор та начальник Бродівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ольга Кобилянська.

Породілля Любов Сервило подякувала медикам, зокрема завідувачці Ларисі Стецюк, за турботу, якою вона тут була оточена, зазначивши, що тут тепер створені всі умови для майбутніх мам і новонароджених.

Старший братик Владик та сестричка Настя назвали молодшого Юрчиком. А щаслива прабабуся Євгенія повідомила, що сьогодні вона дочекалася і забирає додому вже п’ятого правнука.

Редакція часопису «Голос відродження» приєднується до всіх привітань і побажань родині Сервилів. Поява дитини – це найпрекрасніше, що тільки може бути на Землі. Бажаємо малюку міцного здоров’я і нехай його ангел-хоронитель береже та пройде з ним увесь життєвий шлях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *