Додому > Культура > Хто кращий читач?

Хто кращий читач?

«Книги – найкращі товариші старості, в той же час кращі керівники юності», – так стверджував шотландський письменник Семюел Смайлз. А й справді! Правильна книга навчить справедливо аналізувати та критично мислити, адже найкраще знання закарбовуються ще у юному віці, коли голова не заповнена гігабайтами інформації. І дуже тішить, коли шкільна молодь читає, відвідує бібліотеку та цікавиться не лише життям блогерів, а й книжками.

У дитячій книгозбірні м. Броди відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року» для учнів 6-7 класів, у якому взяли участь діти з нашого району. Кожен учасник, а їх було 13, презентував свою улюблену книгу. Діти дуже старанно підготувалися до цього конкурсу: креативно оформили свої читацькі щоденники, розповідали вірші, презентували плакати… Другий етап змагань – літературна вікторина. Юні читачі на швидкість відповідали на питання за змістом українських творів та складали вірші. І останнє завдання – пазловий квест. Двоє учасників-фіналістів повинні були скласти картинку та назвати, якої книжки вона стосується.

Перше місце завоювала Анна Богдан з с. Пониковиця. Вона вразила суддів тим, що написала вірш про свою улюблену книгу «Павутиння» та швидким і правильним вирішенням завдань. Дівчинка поїде представляти бродівську дитячу бібліотеку у Львів на конкурс «Книгоманія – 2020». Кожен учасник отримав подарунки, спонсором став магазин «Система».

Членами журі на конкурсі «Найкращий читач року» були: бібліотекар Бродівської СЗОШ №2 Ольга Олійник, методист відділу освіти РДА Ольга Ткачук, директор Бродівської РЦБС Віра Соловій, спеціаліст міської ради Світлана Кулієвич і автор цієї публікації. Серед щирих поглядів дітей найважче обрати переможця, адже кожен був по-своєму талановитим та достойним першості. Був такий учасник, що у майбутньому, можливо, стане відомим письменником, адже вже зараз пише свою книгу – це Олексійко Третяк.

Після конкурсу його учасників чекав «солодкий» стіл.

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *