Додому > Освіта > ХітоЛіто з дитячою бібліотекою

ХітоЛіто з дитячою бібліотекою

Наші читачі, юні друзі бібліотеки, завжди дуже чекають літніх канікул. Адже літні канікули прекрасна пора для змістовного відпочинку, веселих розваг з друзями та читання улюблених книг. Саме цього літа завдяки підтримці голови Золочівської районної ради Ореста Кавецького, наші читачі мали змогу отримати 30 новеньких книжечок для літнього читання. Це книги українських авторів В.Чемериса «Вітька + Галька», В.Рутківського «Сині води», «Джури козака Швайки», В.Нестайка «Тореодори з Васюківки» та багато інших цікавих дитячих творів.

Фото Бродівської дитячої бібліотеки.

Усі юні книголюби мали змогу ознайомитися з новими надходженнями, поділитися враженнями про улюблені книги та просто почитати сучасну, дитячу літературу.

В одних з таких погожих днів до дитячої бібліотеки м. Броди завітали учасники Школи особистого креативу (ШОК) з її координатором Альоною Хміляр. Гості переглянули українську народну казку «Колобок» на новий лад, підготовлену бібліотекарями у рамках діючого проєкту «Театр однієї книги», керівник якого бібліотекар відділу обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів А.Венгрин. Діти також мали змогу не тільки бути глядачами, а й самим стати акторами лялькового театру. Вони створили та організували перегляд казочок для друзів. У нас була і еко-казка, і казка-мандрівка та казочка про дружбу.

Під час цих гостин дітвора отримала заряд бадьорості, позитивної енергії і приємні спогади про зустріч з царством книг.

Отож дитяча бібліотека м. Броди запрошує юних бродівчан до читання книг та участі у цікавих книголокаціях.

Л.Шнит,
заступник директора КУ «ЦБС Бродівської міської ради».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *