Додому > Актуально > «Карітас» підтримує дружин та дітей воїнів АТО

«Карітас» підтримує дружин та дітей воїнів АТО

«Карітас»-Броди підтримує дітей та дружин загиблих учасників АТО. Цього разу відбулася традиційна зустріч дитячо-батьківської групи, організована спільно з БФ «Спілка без імені», що пройшла у піцерії «Реджіна» за святковим обідом у теплій і невимушеній атмосфері.

Зустріч розпочалася з благословення о. Андрія Степанюка, який вже довгий час співпрацює з бродівським «Карітасом» та є духовним наставником спільноти «Треба жити», що об’єднує матерів і дружин загиблих воїнів. Організатори та гості привітали іменинника – учасника групи Михайла Мазунова, який завітав сюди разом з братом Захарієм і мамою Анною, й подарували йому цінний подарунок. Хлопець, дякуючи усім, сказав, що дуже радий таким зустрічам, адже знайшов тут нових друзів. «Відчуваємо підтримку, розуміння і бажання допомогти нам, за що дуже вдячні працівникам «Карітасу» та волонтерам», – додає мама хлопчиків Анна Мазунова.

Приємною несподіванкою для учасників зустрічі було запрошення від організаторів у літній табір у Карпати. Частина з них побували там минулого року та залишилися дуже задоволеними. «Звісно, що ми би дуже хотіли відпочити у Карпатських горах такою веселою і дружною командою», – кажуть мама Мар’яна Козодій та її діточки Ірина й Андрійко. Допитливого і непосидючого Юрчика Тітаренка привела на свято бабуся Надія Фоменко, яка опікується внуком. Вона зазначила, що такі зустрічі корисні, адже «відривають» від буденності і додають віри, що світ кращий, добріший… Сестрички Дарія і Марія Грішині разом з мамою Марією у групі проекту ще з початку його заснування. «Нам тут цікаво, як дорослим, так і дітям, відчуваємо себе однією великою родиною. Думаю, що такі спілкування дітей і батьків є важливими, ми впевнені, що ми не одні», – зазначає Марія Грішина.

Волонтер Альона Хміляр повідомила присутнім, що на базі Соціального центру для дітей СЖО «Дитяча студія «Сто талантів» вона проводить заняття з англійської мови з дітьми віком 6-9 років, запросила у свою «команду» усіх хлопчиків і дівчаток такого віку. «На заняттях ми в ігровій формі подорожуємо англомовними країнами, через пісні, танці, розваги уявно поринаючи в іншомовне середовище», – розповіла волонтерка. Галина Труфанова запросила охочих старшокласників на заняття з історії, що проводяться щочетверга на цій же локації.

Директор БФ «Карітас»-Броди о. Ярослав Царик у зверненні до учасників заходу підкреслив, що не варто залишатися на самоті і не потрібно уникати того, хто хоче допомогти. У цей складний для країни час важливо розуміти один одного, підтримувати і об’єднуватися в одну велику християнську родину.

Насамкінець волонтери БФ «Спілка без імені» вручили дітям солодкі дарунки – смачний бджолиний мед. Іменинник Михайло Мазунов розділив між друзями торт, а щирі посмішки усіх зафіксували на традиційному колективному фото. Гості свята подякували організаторам за хороший настрій, приємні несподіванки і враження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *