Додому > Новини > Калейдоскоп студентського життя

Калейдоскоп студентського життя

Студентське життя приносить багато радості. Як кажуть, «від сесії до сесії живуть студенти весело». Це записки на лекціях і посиденьки на підвіконні, це нові люди, це невимовна радість, коли виходиш із аудиторії, махаєш заліковою та стрибаєш від щастя. У цей час чудове все, навіть та сама сесія. Насправді, це певна школа життя, де кожен набирається досвіду.

Бродівський педколедж ім.М.Шашкевича – не лише єдиний навчальний заклад у районі, у якому здобувають потрібну суспільству професію, а й плацдарм для самореалізації, цікаві заняття, що приносять і користь, і задоволення. Це місце, куди постійно хочеться повертатися, цікаві люди, з якими хочеться спілкуватися. Але найголовніше – це викладачі, які залюбки діляться своїми досвідом та знаннями.

«Студентські роки – це найкраща пора в житті молоді. Студентське життя – це не тільки лекції, семінари та практичні заняття, а ще й вечори відпочинку, цікаві зустрічі, екскурсії», – ділиться своїми думками студентка Г. Ключник.

«Дуже добре бути студентом, незважаючи на всі перевантаження і труднощі. Тут бувають сльози радості і болю, недоспані ночі над конспектами, нові знайомства, вірні друзі, а може і справжнє кохання… І яким би не був черствим наш «студентський хліб», усі ми, студенти, їмо його з великим та неповторним смаком», – вважає С. Бобик.

Лише три місяці навчання, а студенти вже поповнили книгу своїх перемог та досягнень. 2 листопада 2019 року у Львівському коледжі індустрії мод Київського національного університету технологій та дизайну відбувся обласний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка серед студентів та курсантів. Бродівський педагогічний коледж представляли студенти Ю. Овчар та І. Банга; А студенти У. Кравчук, С. Бобик, І. Ковальчук, Д. Крутяк брали участь у студентській мовній конференції «Мовна політика та мовна ситуація в Україні», що проходила у Львівському коледжі «Інфокомунікації» НУ «Львівська Політехніка». Стали учасниками моделі Львівської обласної ради студенти С. Бобик та С. Білий.

Неможливо не згадати і про вільний від занять час. Адже в коледжі є багато гуртків, де студенти можуть проявити і розвинути свої здібності. Приміром, під час занять гуртка журналістської майстерності студенти не лише пишуть різні матеріали, а й навчаються операторської майстерності. Професійний хор «Акколада», танцювальний колектив «Ми з Галичини», театрально-музична студія «Арт», волейбольна, футбольна, баскетбольна секції – кожен студент має змогу розвиватися у різних напрямках.

Цього року вперше Бродівський педагогічний коледж радо вітав у своїх стінах майбутніх абітурієнтів та у прямому значенні слів відчиняв усі двері, аби кожен мав змогу побачити сучасне обладнання та поринути у студентську атмосферу, подивитися концерт. До Дня студента відбувся традиційний ST Fest. Гран-прі отримала Б.Мухар (П-13), а 1-3 місця було присуджено О. Бойко (Ф- 41), Христині та Василині Козловським (П-11), М. Омелюх (П-23).

На базі Бродівського педагогічного коледжу планується будівництво великого спорткомплексу, де будуть басейн, чотири бігові доріжки, спортзал, а також зал для хореографічних занять.

Студентське життя – прекрасне! У коледжі ти відчуваєш себе дорослим, сам вирішуєш, що тобі робити, чим займатися. Так само і в студентському гуртожитку – ти знаходиш багато друзів, які допоможуть тобі у будь-якій справі. І я пишаюся тим, що є студенткою Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича.

Софія Бобик,
учасниця гуртка журналістської майстерності БПК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *