Додому > Новини > Каденція міських депутатів сьомого скликання завершилася

Каденція міських депутатів сьомого скликання завершилася

У четвер, 12 листопада, депутатський корпус Бродівської міської ради VII демократичного скликання зібрався на позачергову 56 сесію. Перед початком пленарного засідання обранці громади зробили спільне фото на згадку біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Зареєструвалися на сесії 20 депутатів. Для декого це вже була практично остання можливість виконати свій депутатський обов’язок в цьому скликанні, зробити ще одну гарну справу – прийняти рішення на благо Бродівської громади. А дехто з нині діючих міських депутатів отримав знову довіру виборців представляти їх інтереси у новому скликанні міської ради. Головував на засіданні міський голова Анатолій Белей, який на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року уже втретє отримав переконливу довіру виборців представляти їх інтереси і очолити уже Бродівську об’єднану територіальну громаду.

Не порушуючи традиції, пленарне засідання розпочали з виконання Державного Гімну України. Далі, за визначеною процедурою, перейшли до узгодження і прийняття порядку денного. Під час засідання, як і завжди, обранці працювали плідно, розглянули 10 питань порядку денного і прийняли рішення.

На завершення пленарного засідання, з нагоди закінчення депутатської каденції сьомого скликання міський голова Анатолій Белей подякував депутатам міської ради, які за цей період розглянули багато питань та прийняли виважені рішення, плідно працювали у постійних комісіях, брали активну участь у громадському житті міста. Також Анатолій Белей поінформував, що днями вдалося захистити Генаральний план міста, над яким міська влада наполегливо працювала з вересня 2012 року, долаючи немало бюрократичних перепон.

Вдячність за співпрацю, розуміння і підтримку від імені депутата міської ради Ігоря Майброди, який пересувається на інвалідному візку, висловив колегам і міському голові Мирослав Тимусь. На жаль, цього дня він особисто не міг бути присутнім на сесійному засіданні.

Депутатка Валентина Біль зачитала побажання від групи бродівських заробітчан в Італії для Анатолія Белея з нагоди обрання його знову головою міста. Вони зазначають, що у нашому місті в останні роки відбулося багато змін на краще.

Завершилося сесійне засідання знову виконанням Державного Гімну України.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *