Додому > Освіта > І знову на вершині

І знову на вершині

Завершився ІІІ (обласний етап) Всеукраїнської олімпіади з навчальних предметів у 2019-2020 н.р. Яким він був для школярів Бродівщини? На це питання наш кореспондент Галина ПЕТРУСЬ попросила відповісти методиста районного методичного кабінету відділу освіти РДА Людмилу ЗАЯЦЬ. Ось що вона розповіла.

– Цьогоріч у ІІІ етапі взяли участь 72 учні ЗЗСО Бродівського району і здобули 43 призових місця (що становить 59,7% від усіх учасників і на 3 місця більше, ніж минулого року). Один наш учень має перше місце, 12 – другі та 30 – треті місця. Найбільше місць посіли учні Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (17 призових) та Бродівської гімназії ім. І.Труша (15). Також призові місця посіли учні ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3», «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4», «Підкамінська ЗОШ І-ІІІ ст.», Пониковицької, Шнирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Конюшківська ЗОШ І-ІІ ст., Білявецького та Станіславчицького НВК.

Учень Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Богдан Попович виборов І місце з географії і представлятиме Львівщину на Всеукраїнській олімпіаді, що відбудеться у квітні у Черкасах (вчитель М.І.Ковальчук).

Приємно, що деякі учні здобули перемоги з кількох навчальних предметів. Приміром, учень 9 класу Бродівської гімназії ім. І.Труша Євстахій Кравцов виборов 4 призових місця: ІІ місце з фізики, з інформатики і математики, ІІІ – з ІКТ. Яна Кравчук, учениця 9 класу Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. №2, здобула 3 призових місця (ІІІ – з правознавства та історії і ІІ – з німецької мови), Еліза Рогоцька, учениця 10 класу цієї ж школи посіла ІІІ місця з англійської мови і з правознавства. А брати Юрій Приймак, учень 11 класу Бродівської гімназії ім. І. Труша, та Андрій-Степан Приймак, учень 8 класу Білявецького НВК, розділили порівну 4 місця на двох: Юрій – ІІІ місце з географії та астрономії, Андрій – ІІІ місце з фізики і математики. Два призових місця (ІІ з географії і ІІІ – з інформатики) виборов гімназист Михайло Приймак.

З деяких предметів, зорема, ІКТ, трудове навчання, англійська мова, астрономія та екологія – учні, які представляли район, показали 100% результат, тобто усі учасники здобули призові місця.

Зрозуміло, учні не досягли б таких високих результатів, якби не клопітка праця їхніх наставників. Декількох переможців підготували такі педагоги Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. №2: вчителі історії та правознавства Людмила Олексіївна Матвєєва, німецької мови Ірина Михайлівна Безпалько, екології Інна Петрівна Мартиняк, англійської мови Мар’яна Романівна Нестерук; Бродівської гімназії ім. І. Труша вчителі: інформатики Юрій Володимирович Мельник, географії Ірина Богданівна Білостоцька, біології Наталія Ігорівна Грицаїшин, фізики та астрономії Ігор Степанович Мартинюк і вчитель трудового навчання ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» Леся Іванівна Сухович.

Радіємо таким високим результатам наших учнів та надіємося, що це тільки перші сходинки на шляху до їх життєвих вершин. І тут дуже доречними є слова Сократа «Хто хоче зрушити світ, хай зрушить себе».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *